Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija>Socialinės psichologijos namų darbai

Socialinės psichologijos namų darbai (55 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Agresija (3)

  Psichologinis aspektas. Situacijos. Tėvų namuose. Po vakarienės Rytis dingo. Mokykloje. Teroras ir prievarta mūsų mokyklose. Agresyvaus elgesio prielaidos. Videofilmai – prievartos šaltinis? Diskusija. Agresija: vadinamasis blogis. Agresijos, kaip frustracijos pasekmės, teorija. Agresija – išmoktas elgesys. Agresija – atsakymas į visuomenės trūkumus. Agresijos pateisinimas. Visuomenės formavimas. Kaip galima ginčytis. Gyvenimas be konfliktų – utopija.
  Socialinė psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-03-17
 • Agresija ir ją nulemiantys faktoriai

  Įžanga. Kokių metodų pagalba ir kokiomis priemonėmis, būtų galima išsiaiškinti apie agresijos pasireiškimą. Žmonių tarpasmenybiniai faktoriai. Agresija ir alkoholis.
  Socialinė psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-11-10
 • Agresija ir stresas

  Agresija. Kaip įveikti pyktį? Stresas.
  Socialinė psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-11-20
 • Asmenybės statusas ir vaidmuo grupėje

  Kas tai asmenybė ir asmenybės teorijos. Įvadas. Kai kurie asmenybės apibrėžimai. Asmenybės statusas ir vaidmuo grupėje. Asmenybės teorija turi išspręsti 6 klausimus. Devyni teiginiai apie žmogaus prigimtį. Asmenybės teorijų grupės.
  Socialinė psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-05-05
 • Autistiškų vaikų ugdymo ypatumai

  Įvadas. Autizmo samprata. Autizmo priežastys. Autizmo požymiai. Autistiškų vaikų ugdymas. Išvados.
  Socialinė psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2011-05-17
 • Bendraamžių įtaka paauglių asmenybės formavimuisi (2)

  Tapatumo jausmas. "Mylėk savo artimą taip, kaip jis tave myli". Laiškas Iljušos tėvui.
  Socialinė psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2005-12-09
 • Bendravimas - žmogaus vertybė. Verbalinio ir neverbalinio bendravimo komponentai

  Įvadas. Žodinis bendravimas (verbalinis). Bendravimo stiliai. Pagrindinės sąvokos ir keturi pranešimo aspektai. Eksplicitiniai ir implicitiniai pranešimai. Kongruentūs ir nekongruentūs pranešimai. Kalba - tarpusavio įtakos instrumentas. Suprantami kodai. Žodžio komponentai. Nežodinis bendravimas (neverbalinis). Kas yra nežodinis bendravimas? Asmeninės erdvės ribos. Išvados.
  Socialinė psichologija, namų darbas(11 puslapių)
  2012-03-12
 • Bendravimas ir tarpasmeniniai santykiai (2)

  Įvadas. Darbo tikslai: išanalizuoti bendravimo meną, kaip vieną svarbiausių asmens poreikių, atskleisti asmeninio bendravimo ypatumus, išnagrinėti tarpasmeninius santykius, bei apžvelgti jų pobūdį. Bendravimo menas. Asmeninis (intrapersonalinis) bendravimas. Nežodinis bendravimas. Žodinis bendravimas. Tarpasmeniniai santykiai. Išvados.
  Socialinė psichologija, namų darbas(9 puslapiai)
  2010-03-24
 • Bendravimo pratybų praktinės užduotys

  l užduotis. Aš vaizdas bendravime. Kodėl mūsų Aš vaizdas svarbus bendravime? Kaip bendravimas padeda pažinti savąjį Aš? Kodėl, geriau pažindami savąjį Aš, mes galime efektyviau bendrauti? Kaip įtakoja bendravimą savigarbos lygis? Ką, skaitydami šį skyrių, naujo apie save sužinojote? Kaip tai panaudosite įvairiose savo bendravimo situacijose? 2 užduotis. Konfliktai grupėje. Aprašykite konfliktą, kilusį grupėje. 3 užduotis. Geras klausymasis (dvi situacijos). Aprašykite situaciją, kai jautėtės išklausytas. Kokia buvo pašnekovo elgsena, žodžiai, kaip reiškiami jausmai ir pan. Kokie buvo jūsų jausmai, žodžiai, reakcija. Aprašykite situaciją, kai nebuvote išklausytas. Kaip elgėsi pašnekovas, kaip jautėtės jus. Remkitės psichologine literatūra, paanalizuokite, ką galėtumėte daryti kitaip. 4 užduotis. Komunikacijos proceso stebėjimas ir analizė. 5 užduotis. Mano pasiūlymas.
  Socialinė psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2010-11-25
 • Bendravimo pratybų praktinės užduotys (2)

  l užduotis. Aš vaizdas bendravime Kodėl mūsų Aš vaizdas svarbus bendravime? Kaip bendravimas padeda pažinti savąjį Aš? Kodėl, geriau pažindami savąjį Aš, mes galime efektyviau bendrauti? Kaip įtakoja bendravimą savigarbos lygis? Ką, skaitydami šį skyrių, naujo apie save sužinojote? Kaip tai panaudosite įvairiose savo bendravimo situacijose? 2 užduotis. Konfliktai grupėje? Aprašykite konfliktą, kilusį grupėje? Įvardinkite visas galimas konflikto priežastis (tiek įsisąmonintas, tiek ne), klausdami, ar konflikto šaltinis yra individe ar jį lėmė aplinkybės (kokios?)? Kokios buvo konflikto pasekmės, grupės dalyvių elgsena? Kaip baigėsi konfliktas? Kokią įtaką konfliktas turėjo grupės sutelktumui? Ką buvo galima daryti kitaip, kad konflikto sprendimas būtų konstruktyvesnis? 3 užduotis. Geras klausymasis (dvi situacijos). Aprašykite situaciją, kai jautėtės išklausytas. Kokia buvo pašnekovo elgsena, žodžiai, kaip reiškiami jausmai ir pan. Kokie buvo jūsų jausmai, žodžiai, reakcija. Aprašykite situaciją, kai nebuvote išklausytas. Kaip elgėsi pašnekovas, kaip jautėtės jus. Remkitės psichologine literatūra, paanalizuokite, ką galėtumėte daryti kitaip. 4 užduotis. Komunikacijos proceso stebėjimas ir analizė.
  Socialinė psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2010-11-26
 • Bendravimo psichologija (6)

  Įvadas. Bendravimo menas ir mokslas. Poreikis bendrauti ir sėkmingas bendravimas. Asmenybė ir bendravimas. Socialinis suvokimas. Žodinis bendravimas. Nežodinis bendravimas. Tarpasmeniniai santykiai. Konfliktas ir bendravimas.
  Socialinė psichologija, namų darbas(11 puslapių)
  2005-10-28
 • Elgesys (2)

  Įvadas. Elgesio motyvacija. Agresyvus elgesys. Agresijos apibūdinimas. Agresyvaus elgesio formos. Elgesys ir nuostatos. Kaip nuostatos lemia elgesį? Kada elgesys lemia nuostatas? Išvados.
  Socialinė psichologija, namų darbas(9 puslapiai)
  2009-05-14
 • Emocijos ir jausmai. Jų pažinimo reikšmė žmogaus gyvenimui, bendravimui

  Socialinės psichologijos pranešimas: Emocijos ir jausmai. Jų pažinimo reikšmė žmogaus gyvenimui, bendravimui.
  Socialinė psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-03-22
 • Grįžusiųjų iš įkalinimo įstaigų integracija per mokymąsi

  Įvadas. Grįžusiųjų iš įkalinimo įstaigų integracija per mokymąsi. Mokymosi veiklos tipai. Mokymosi visą gyvenimą memorandumas. Pagrindinių minčių analizė. Mokymosi visą gyvenimą užtikrinimo strategija. Pagrindinių minčių analizė. Grįžusiųjų iš įkalinimo įstaigų situacija Lietuvoje ir jų mokymosi galimybės. Išvados.
  Socialinė psichologija, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-02-25
 • Grussverhalten in Verschiedenen Kulturen

  Darbas vokiečių kalba. Pasisveikinimai. Neverbalinė komunikacja. Einleitung. Non - verbale Kommunikation. Gruß und die Grußformen. "Contact Cultures". "Non-contact Cultures". Begrüßungsformen in Amerika. Japan und China. Indien. Arabische Kulturen. Geschenk als Gruß Geste. Augengruß und Lächeln zum Gruß. Wahl der Grußformen. Wie wird in Litauen gegrüßt. "Hitlergruß". Schlusswort.
  Socialinė psichologija, namų darbas(11 puslapių)
  2007-01-30
 • Kokius partnerius šiais laikais pasirenka jaunimas?

  Pratarmė. Dėstymo dalys. Teorinė dalis. Partnerio pasirinkimas. Panašumai tarp dviejų žmonių. Praktinė dalis. Išvados ir pasiūlymai. Ateities vizija.
  Socialinė psichologija, namų darbas(14 puslapių)
  2008-06-03
 • Komunikacijos proceso stebėjimas ir analizė

  Įžanga. Konfliktų samprata. Konfliktinės situacijos aprašymas. Konfliktinės situacijos analizės protokolas.
  Socialinė psichologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-02-14
 • Komunikacijos proceso stebėjimas ir analizė (2)

  Įvadas. Konfliktiškų asmenybių tipai. Pagrindiniai konfliktų tipai. Konfliktų struktūra. Konfliktų sprendimo būdai. Konfliktinės situacijos aprašymas. Konfliktinės situacijos protokolas. Išvados.
  Socialinė psichologija, namų darbas(12 puslapių)
  2008-10-21
 • Konfliktinės situacijos analizė (10)

  Psichologijos pagrindų dalyko savarankiškas darbas Nr. I. Įvadas. Konfliktinės situacijos aprašas. Konfliktinės situacijos protokolas. Išvados. Priedas (Konfliktinės situacijos analizės protokolas).
  Socialinė psichologija, namų darbas(11 puslapių)
  2011-03-09
 • Konfliktinės situacijos analizė: vyras ir žmona

  Įžanga. Kas yra konfliktas. Konfliktų priežastys. Vyro ir žmonos konfliktas dėl alkoholio vartojimo. Konfliktines situacijos analizės protokolas. Išvados.
  Socialinė psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-04-07
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
 • 3
Puslapyje rodyti po