Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Šperos.lt privatumo politika

Šperos.lt privatumo politika

Išreikšdama savo tvirtą nuostatą ginti savo klientų privatumą, Šperos.lt žemiau viešai skelbia svetainėje naudojamus informacijos rinkimo ir platinimo metodus.

Kai kuriuos duomenis, Jums prisijungiant prie Šperos.lt, mūsų serveriai surenka automatiškai. Šią informaciją fiksuoja daugelio interneto svetainių serveriai. Tai jūsų IP adresas, naršyklės tipas, operacinė sistema, prisijungimo laikas ir data, internetinio puslapio dalis, kurioje lankėtės, internetinio puslapio iš kurio prisijungėte adresas. Šie duomenys bus naudojami statistikos analizei, siekiant kuo geriau tenkinti jūsų poreikius.

Administruodami interneto svetainę bei atlikdami interneto serverių darbo diagnostiką, Šperos.lt gali naudoti svetainės lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas taip pat gali būti panaudotas identifikuojant lankytojo kompiuterį ir renkant plačią demografinę informaciją. Panaudodami "naršyklės sausainėlius" (browser cookies), galime pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį ir išsaugoti jų lankymosi Šperos.lt svetainėje istoriją. Tai yra plačiai taikoma praktika, kurios laikosi absoliučios daugumos Lietuvoje ir pasaulyje veikiančių interneto serverių administratoriai.

Šperos.lt svetainėje pateikiamose formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el.pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį). Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei Šperos.lt atstovams būtinai reikėtų su juo susisiekti. Renkami demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams, demonstruoti specialiai pagal jo poreikius atrinktą turinį. Lankytojas gali reikalauti nutraukti jo asmens duomenų tvarkymą, išsiųsdamas žinutę adresu email.

Šperos.lt svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Šperos.lt nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Apie Šperos.lt svetainės lankytojus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Pagal savo pasirašytus duomenų apsaugą apibrėžiančius susitarimus, Šperos.lt darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir Šperos.lt interneto svetainės lankytojus. Patalpa, kurioje laikomi surinkti duomenys, yra fiziškai apsaugota nuo pašalinių asmenų prieigos. Šperos.lt interneto tinklalapio lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.

Jei dėl šio privatumo politikos aprašymo ar Šperos.lt svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu email ar tiesiog pasinaudoti kontaktų forma.

Privatumo politika paskutinį kartą keista 2008 01 03 d.
Vilnius
© www.speros.lt