Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija

Socialinė psichologija (522 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • "Trukdymas sau": lyčių skirtumai

  Įvadas. Lyčių skirtumai "trukdant sau". "Trukdymas sau" priklausomumas nuo susitelkimo į save ir lyties. Susitelkimas į save ir savęs vertinimas. Eksperimento tikslai ir rezultatai. Lyčių skirtumai, vertinant "trukdymą-sau". "Berniokiškumas" (laddishness). "Trukdymo sau" moterų strategija – priešmenstruacinis sindromas. "Trukdymas-sau" ir perfekcionizmas. Apibendrinimas.
  Socialinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-09-14
 • Adaptacijos problemos

  Įvadas. Kas yra adaptacija. Adaptacijos problemos. Dezadaptacija. Deviacijos sąvoka. Agresyvumas. Kaip kovoti su agresija? Narkomanija. Narkomanų kategorijos bei narkotikų vartojimo priežastys. Vartojimo atvejai ir adaptacijos prie narkotinių medžiagų būdai. Narkotikų vartojimo priežastys ir pasekmės. Išvados.
  Socialinė psichologija, kursinis darbas(26 puslapiai)
  2005-10-23
 • Agresija

  Agresijos apibūdinimas. Agresyvumo rūšys. Tiesioginis ir perkeltinis agresyvumas. Vaizduotės agresyvumas. Konformistinis agresyvumas. Agresyvaus elgesio formos. Impulsyvi – gynybinė agresija. Instrumentinė agresija. Priešiška – piktybinė agresija. Agresyvumą aiškinančios teorijos. Pyktis. Racionalaus pykčio požymiai. Agresija ir baimė. Žiniasklaida ir agresyvus elgesys.Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2005-12-09
 • Agresija (2)

  Įvadas. Agresijos šaknys. Visuomenės poveikis. Ar agresija gyvūnijoje – nuolatinis gamtos procesas? Agresija – įgimtas instinktas. Agresija ir sąžinė. Konstruktyvumas - destruktyvumas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2005-12-19
 • Agresija (3)

  Psichologinis aspektas. Situacijos. Tėvų namuose. Po vakarienės Rytis dingo. Mokykloje. Teroras ir prievarta mūsų mokyklose. Agresyvaus elgesio prielaidos. Videofilmai – prievartos šaltinis? Diskusija. Agresija: vadinamasis blogis. Agresijos, kaip frustracijos pasekmės, teorija. Agresija – išmoktas elgesys. Agresija – atsakymas į visuomenės trūkumus. Agresijos pateisinimas. Visuomenės formavimas. Kaip galima ginčytis. Gyvenimas be konfliktų – utopija.
  Socialinė psichologija, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-03-17
 • Agresija (4)

  Įvadas. Situacija. Psichoanalitinės teorijos. Agresija kaip mirties instinktas. Agresijos psichodinamika. Socialinio mokymo teorija. Kognityvinė teorija. Agresija – neuroanatominės struktūros nulemtas elgesys. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-03-22
 • Agresija (5)

  Įvadas. Prievarta šeimoje ir visuomenėje. Prievartos problemos Lietuvoje. Prievartos rūšys. Jų požymiai. Kaip apsaugoti vaikus nuo prievartos. Vaikai – didžiausios smurto aukos. Kaip suprantamas smurtas. Vaikų smurto problemos Lietuvoje. Vaiką žalojantis elgesys. Bausmių įtaka vaiko asmenybės vystymuisi. Infanticido samprata. Pagalba vaikams, patyrusiems smurtą. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(25 puslapiai)
  2006-12-22
 • Agresija (6)

  Įvadas. Agresija. Agresijos rūšys. Agresijos kilmė. Agresijos priežastys. Hiperaktyvus – nebūtinai agresyvus. Kompiuterinių žaidimų įtaka. Agresyvių vaikų bruožai. Pagalba vaikams turėtų remtis tokiais principais. Bendravimas ugdant agresyvius vaikus. Intervencijos programos agresyvių vaikų elgesiui keisti. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-12-11
 • Agresija (7)

  Agresija. Eksperimentai. Agresijos biologija. Genetinė įtaka. Nervinių procesų įtaka. Biocheminė įtaka. Agresijos psichologija. Nemalonūs įvykiai. Mokymasis išreikšti ir slopinti agresiją. Televizijos žiūrėjimas ir agresija. Seksualinė agresija ir žiniasklaida. Agresija kaip išmoktas veiksmas. Kognityvinė įtaka. Visuomenės poveikis. Psichoanalitinės teorijos. Agresija kaip mirties instinktas. Agresijos psichodinamika.
  Socialinė psichologija, konspektas(13 puslapių)
  2008-05-15
 • Agresija ir ją nulemiantys faktoriai

  Įžanga. Kokių metodų pagalba ir kokiomis priemonėmis, būtų galima išsiaiškinti apie agresijos pasireiškimą. Žmonių tarpasmenybiniai faktoriai. Agresija ir alkoholis.
  Socialinė psichologija, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-11-10
 • Agresija ir stresas

  Agresija. Kaip įveikti pyktį? Stresas.
  Socialinė psichologija, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-11-20
 • Agresijos kilmė ir valdymas

  Agresija. Žiniasklaidos įtaka. Impulsyvi – gynybinė agresija. Instrumentinė agresija. Priešiška – piktybinė agresija.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-02-12
 • Agresyvaus elgesio pasireiškimas - tai gyvenimo būdas ar neišvengiamybė

  Agresija. Smurtas, jo formos ir būtinumas. Smurto kilmė. Smurtas kaip agresijos išraiška.
  Socialinė psichologija, rašinys(3 puslapiai)
  2006-05-24
 • Agresyvus elgesys (2)

  Įvadas. Agresyvaus elgesio sąvoka. Agresijos kilmę aiškinančios teorijos. Agresyvaus elgesio teorijos. Skirtingas požiūris į agresiją. Agresijos kilimas. Jaunimo agresyvumo požymiai. Agresijos faktoriai. Neigiama visuomenės informavimo priemonių įtaka. Trumpalaikis jautrumo sumažėjimas. Ilgalaikis jautrumo sumažėjimas. Agresijos formų klasifikacija. Kaip mažinti agresiją. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2008-08-12
 • Agresyvus vaikų elgesys

  Įvadas. Darbo tikslas - išanalizuoti vaikų agresyvų elgesį. Agresyvaus elgesio samprata. Agresijos kilmę aiškinančios teorijos. Instinktų agresijos teorijos. Frustracijos-agresijos teorija. Socialinio mokymosi agresijos teorija. Socialinės kognityvinės agresijos teorijos. Vaikų agresyvaus elgesio raiška: formos ir rūšys. Agresyvaus elgesio charakteristika. Vaikų agresyvų elgesį skatinantys veiksniai. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(11 puslapių)
  2009-01-16
 • Akių kontaktas

  Įvadas. Akių signalai. Žvilgsnio gestai. Žvilgsnių tipai. Kaip suprasti, ką sako žmogaus akys. Žvilgsnių kontaktas ir saugus atstumas. Pašnekovo žvilgsnio kontroliavimas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2008-03-26
 • Alkoholizmo samprata bei požymiai

  Alkoholizmo samprata bei požymiai. Alkoholis, jo poveikis organizmui. Alkoholizmas. Alkoholio sukeltų problemų išaiškinimas. Vaikų alkoholizmo ypatybės. Vaikų alkoholizmo priežastys ir pasekmės. Vaikų alkoholizmo priežastys. Vaikų įsitraukimo į alkoholinių gėrimų vartojimą lygiai. Alkoholizmo prevencija. Pagalba alkoholizmu sergančiojo šeimai.
  Socialinė psichologija, konspektas(9 puslapiai)
  2008-01-01
 • Aplinkinių įtaka paauglių gyvenime

  Paauglystė. Aplinkinių įtaka paauglių gyvenime. Šeima. Mokykla. Draugai. Žiniasklaida - TV ir radijas. Šou verslo "žvaigždės".
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-04-10
 • Asmenybė (8)

  Įvadas. Socialinių normų elementų kilmė. Visuomeninė istorinė sąmonės prigimtis. Asmenybė ir sociologija. Kolektyvinė asmenybės pasąmonė ir archetipai. Orumas kaip asmenybės pripažinimas. Gyvenimo prasmė. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(9 puslapiai)
  2008-02-07
 • Asmenybės statusas ir vaidmuo grupėje

  Kas tai asmenybė ir asmenybės teorijos. Įvadas. Kai kurie asmenybės apibrėžimai. Asmenybės statusas ir vaidmuo grupėje. Asmenybės teorija turi išspręsti 6 klausimus. Devyni teiginiai apie žmogaus prigimtį. Asmenybės teorijų grupės.
  Socialinė psichologija, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-05-05
Puslapyje rodyti po