Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Civilinė teisė>Civilinės teisės pavyzdžiai

Civilinės teisės pavyzdžiai (6 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Ilgalaikė žemės sklypo nuomos sutartis

  Ilgalaikės žemės sklypo nuomos sutarties pavyzdys.
  Civilinė teisė, pavyzdys(2 puslapiai)
  2007-07-19
 • Negyvenamųjų patalpų nuomos sutartis (2)

  Nuomos sutarties pavyzdys. Sutarties objektas. Mokėjimų ir atsiskaitymų pagal sutartį tvarka. Šalių įsipareigojimai. Sutarties galiojimo terminas ir nutraukimo tvarka. Šalių atsakomybė. Baigiamosios nuostatos. Šalių rekvizitai ir parašai.
  Civilinė teisė, pavyzdys(3 puslapiai)
  2007-09-25
 • Negyvenamųjų patalpų nuomos sutartis (3)

  Negyvenamųjų patalpų nuomos sutartis. Bendrosios sąlygos. Sutarties galiojimo terminai. Nuomos mokestis. Nuomotojo teisės ir pareigos. Nuomininko teisės ir pareigos. Sankcijos ir atsakomybė. Sutarties pakeitimas ir nutraukimas prieš terminą. Ginčų sprendimas. Papildomos sąlygos.
  Civilinė teisė, pavyzdys(5 puslapiai)
  2008-07-30
 • Nuomos sutartis (2)

  Buto nuomos sutarties pavyzdys. 22 sutarties punktai. Nuomos užmokestis. Nuominiko atsakomybės ir pareigos. Sutarties vykdymas.
  Civilinė teisė, pavyzdys(3 puslapiai)
  2007-07-19
 • Nuomos sutartis (3)

  Statybinio pastato naudojimo nuomos sutartis. sutartis. Sutarties objektas. Nuomos trukmė, perdavimo, priėmimo ir grąžinimo tvarka. Nuomos kaina ir atsiskaitymo tvarka. Kitos sąlygos. Sutarties galiojimo laikas ir atsakomybė. Šalių juridiniai adresai ir rekvizitai.
  Civilinė teisė, pavyzdys(4 puslapiai)
  2007-09-07
 • Pirkimo-pardavimo sutartis (15)

  Pirkimo-pardavimo sutartis. Sutarties dalykas. Kaina ir atsiskaitymo tvarka. Turto perdavimas ir nuosavybės perėjimas. Pardavėjo teisės ir pareigos. Pirkėjo teisės ir pareigos. Sutarties galiojimas, nutraukimas, pakeitimas, papildymas. Baigiamosios sutarties nuostatos. Pirkimo-pardavimo sutartis. Sutarties dalykas. Kaina ir atsiskaitymo tvarka. Turto perdavimas ir nuosavybės perėjimas. Pardavėjo teisės ir pareigos. Pirkėjo teisės ir pareigos. Sutarties galiojimas, nutraukimas, pakeitimas, papildymas. Baigiamosios sutarties nuostatos. Pirkimo-pardavimo sutartis. Sutarties dalykas. Kaina ir atsiskaitymo tvarka. Turto perdavimas ir nuosavybės perėjimas. Pardavėjo teisės ir pareigos. Pirkėjo teisės ir pareigos. Sutarties galiojimas, nutraukimas, pakeitimas, papildymas. Baigiamosios sutarties nuostatos.
  Civilinė teisė, pavyzdys(10 puslapių)
  2009-11-03