Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teisė>Baudžiamoji teisė>Baudžiamosios teisės diplominiai darbai

Baudžiamosios teisės diplominiai darbai (3 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Alkoholio vartojimo poveikis jaunimo nusikalstamumui

  Santrauka. Summary. Lentelių sąrašas. Paveikslų sąrašas. Įvadas. Nusikalstamumas ir alkoholio vartojimas. Jaunimo padaromi teisės pažeidimai. Alkoholio vartojimo poveikis ir nusikalstamos veikos. Lietuvos Respublikos teisės aktų taikymas nusikaltusiems asmenims. Išvados. Alkoholio vartojimo įtakos jaunimo nusikalstamumui tyrimas. Tyrimo organizavimas ir tiriamųjų charakteristika. Tyrimo metodika (metodologija). Tyrimo rezultatai ir jų analizė. Tyrimo išvados. Bendrosios išvados ir siūlymai. Priedai.
  Baudžiamoji teisė, diplominis darbas(36 puslapiai)
  2005-11-25
 • Areštuoto turto įkainojimas, saugojimas ir administravimas

  Summary. Įvadas. Areštuoto turto įkainojimas. Rinkos vertės sąvoka užsienio valstybėse. Turto vertės nustatymo metodai. Lyginamosios vertės metodas. Atkuriamosios vertės metodas. Naudojimo pajamų vertės metodas. Ypatingosios vertės metodas. Turto vertintojo sąvoka, reikalavimai, vertintojų grupės. Turto vertinimą atliekantys ir prižiūrintys subjektai. Areštuoto turto saugojimas. Areštuoto turto administravimas. Problemų, kylančių iš turto vertinimo, saugojimo ir administravimo apžvalga, įvertinimas ir sprendimo būdai. Išvados. Pasiūlymai.
  Baudžiamoji teisė, diplominis darbas(41 puslapis)
  2006-10-31
 • Slaptas sekimas: takoskyra tarp operatyvinės veiklos ir baudžiamojo proceso

  Įvadas. Baudžiamojo proceso ir operatyvinės veiklos sąveikos problema. Sekimas baudžiamajame procese ir operatyvinėje veikloje. Slapto ir operatyvinio sekimo sampratos. Slapto ir operatyvinio sekimo teisiniai pagrindai ir atlikimo tvarka. Operatyvinės veiklos ir baudžiamojo proceso subjektų bendradarbiavimas, atliekant slaptą ir operatyvinį sekimą. Techninių priemonių panaudojimo galimybė atliekant slaptą ir operatyvinį sekimą. Slapto sekimo ir operatyvinio sekimo taikymas užsienio šalyse. Operatyvinės informacijos panaudojimo galimybės ikiteisminiame tyrime. Žmogaus ir piliečių teisių bei laisvių ribojimas ir apsauga atliekant sekimą. Išvados. Pasiūlymai. Santrauka. Summary. Priedai (4).
  Baudžiamoji teisė, diplominis darbas(64 puslapiai)
  2007-03-05