Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Konstitucinė teisė>Konstitucinės teisės namų darbai

Konstitucinės teisės namų darbai (9 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Gruzijos konstitucijos analizė

  Įvadas. Gruzijos Konstitucijos rūšis. Gruzijos Konstitucijos struktūrą. Konstitucijos tekstas ir reali situacija šalyje. Išvados.
  Konstitucinė teisė, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-03-17
 • Konstitucijos istorija

  Konstitucija. Abejotini 1928 metų konstitucijos priėmimo momentai. Autoritarizmo apraiškos 1928m. konstitucijoje. 1938 metų Lietuvos konstitucijos autoritarizmas. Sovietinė 1940 metų Lietuvos TSR konstitucija. Išvados.
  Konstitucinė teisė, namų darbas(12 puslapių)
  2007-03-30
 • Konstitucinės teisės mokslas Lietuvoje

  Konstitucinės teisės mokslo sąvoka. Konstitucinės teisinės minties formavimasis ir raida Lietuvoje. Mykolo Romerio konstitucinės pažiūros.
  Konstitucinė teisė, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-03-13
 • Konstituciniai įstatymai ir seimo statutas

  Įvadas. Konstitucinių įstatymų sąvoka. 2002 metų gruodžio 24 dienos Konstitucinio teismo nutarimas. Alternatyvus problemos sprendimo būdas. Seimo statutas. 2004 metų gegužės 13 dienos Konstitucinio teismo nutarimas. Alternatyvus problemos sprendimo būdas. Šiandienos aktualijos. Išvados.
  Konstitucinė teisė, namų darbas(7 puslapiai)
  2010-05-20
 • Laisvė skleisti informaciją ir reklamą

  Laisvė skleisti informaciją ir reklamą. Reklama. Reklamai yra būdingi du požymiai. Reklama draudžiama. Keturios reklamos rūšys. Alkoholiniai gėrimai ir tabako gaminiai. Alkoholio ir tabako gaminių draudimas. Kitokio pobūdžio yra tabako gaminių draudimas. Reklamos ribojimas. Konkurencinės tarybos teisės. 1 uždavinys. Aviakompanijos "Lietuvos avialinijos" darbuotojai, reikalaudami, kad jiems būtų padidinti ir laiku išmokomi atlyginimai, trims paroms atidėjo visus oro skrydžius. Ar teisėti aviakompanijos "Lietuvos avialinijos" darbuotojų veiksmai? Paaiškinkite streikų organizavimo tvarką. 2 uždavinys. Lietuvos Respublikoje susitiko du Italijos piliečiai. Ėmė ir prakalbo tiedu piliečiai apie atsiradimo Lietuvoje aplinkybes, įvairius terminus ir pan. Ir labai nustebo atradę tiek daug skirtumų. Paaiškėjo, kad prašymus dėl gyvenimo Lietuvoje jie pateikė skirtingoms institucijoms, kad tos institucijos skirtingą laiko tarpą pateiktuosius prašymus nagrinėjo, galų gale, kad jiems (šiems Italijos piliečiams) buvo nustatyti skirtingi leidimo gyventi Lietuvoje išdavimo pagrindai ir kad jie turi atitinkamai institucijai pranešti apie savo pasikeitusius duomenis, bet tie duomenys yra skirtingi. Koks buvo esminis skirtumas tarp šių italų? Sukonkretinkite pateiktuosius teiginiu (kokioms institucijoms pateikiami prašymai dėl leidimo gyventi Lietuvoje išdavimo, kiek laiko tie prašymai nagrinėjami; kuo skiriasi leidimo gyventi Lietuvoje išdavimo pagrindai vienam ir kitam užsieniečiui; kokiai institucijai ir kokiais pagrindais pranešama apie pasikeitusius duomenis; kokie skirtumai tarp pateikiamų duomenų).
  Konstitucinė teisė, namų darbas(13 puslapių)
  2008-02-20
 • Lietuvos teismų sistema, numatyta Lietuvos Respublikos (LR) 1992 metų Konstitucijoje

  Įvadas. Lietuvos teismų sistema. Lietuvos Respublikos (LR) teismai. Bendrosios kompetencijos teismai. Lietuvos Respublikos Aukščiausiasis Teismas. Lietuvos Respublikos Apeliacinis Teismas. Apygardų, apylinkių teismai. Administraciniai teismai. Išvados.
  Konstitucinė teisė, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-11-12
 • Lietuvos valstybingumo raida ir konstitucinės teisės formavimasis Lietuvos konstitucingumo problema 1940 – 1990 metais. Lietuvos valstybės okupacija ir aneksija: teisinė analizė

  Lietuvos okupacija. Lietuvos SSR 1940 metų konstitucija. Sovietinė Lietuvos 1987 metų Konstitucija. Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimas. 1938 metų Lietuvos Respublikos Konstitucijos galiojimo atstatymas. 1990 metų kovo 11 dienos Aktas. 1990 metų Lietuvos Respublikos Laikinojo Pagrindinio įstatymo priėmimas ir bruožai. Išvados.
  Konstitucinė teisė, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-03-20
 • Šiurkštus konstitucijos pažeidimas ir jo pasekmės, apkaltos proceso nuostatos Konstitucijoje ir konstitucinio teismo išaiškinimai

  Šiurkštus Konstitucijos pažeidimas ir jo pasekmės. Apkaltos proceso nuostatos Konstitucijoje. Apkaltos proceso nuostatos supaprastinta tvarka. Konstitucinio teismo išaiškinimai. Konstitucinio teismo išaiškinimas dėl Lietuvos Respublikos Seimo statuto 230 straipsnio 1 dalies ir Lietuvos Respublikos Prezidento 2004 m. Kovo 12 d . dekreto Nr.397 "Dėl siūlymo pradėti apkaltos procesą Lietuvos Respublikos seimo nariui Artūrui Paulauskui" atitikties Lietuvos Respublikos Konstitucijai. Konstitucinio teismo išaiškinimas Lietuvos Respublikos Prezidento Rolando Pakso apkaltos byloje.
  Konstitucinė teisė, namų darbas(10 puslapių)
  2008-02-11
 • Valstybės samprata, funkcijos

  Įžanga. Dėstomoji dalis. Valstybės sąvoka. Valstybės elementai: tauta, teritorija, valdžia. Valstybės suverenitetas – svarbiausia valstybės teisinė savybė. Valstybės funkcijos. Išvados.
  Konstitucinė teisė, namų darbas(14 puslapių)
  2007-06-18