Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Anykščių rajono savivaldybės verslo ir turizmo plėtra

Anykščių rajono savivaldybės verslo ir turizmo plėtra

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Vietinės valdžios sistemos namų darbas: Savivaldybių atliekamų funkcijų tyrimas. Įvadas. Verslas Anykščiuose. Turizmas Anykščiuose. Verslo ir turizmo plėtra bei skatinimas. Verslo ir turizmo plėtros problemos. Išvada. Priedai (2).

Ištrauka

Tema, kurią man paskyrė dėstytoja yra išnagrinėti sąlygų verslo ir turizmo plėtrai sudarymą ir šios veiklos skatinimą Anykščių rajone.
Anykščių rajonas yra vienas didžiausių Lietuvoje. Anykščių rajono savivaldybė yra Utenos apskrityje, šiaurės rytinėje Lietuvos dalyje. Rajone yra trys miestai – Anykščiai, Kavarskas ir Troškūnai. Rajono centras – Anykščiai. Taip pat aštuoni mažesni miesteliai- Andrioniškis, Debeikiai, Kurkliai, Skiemonys, Surdegis, Svėdasai, Traupis ir Viešintos. Bei 758 kaimai.
Rajonas sudarytas 1950 m. birželio 20 d. 1995 m. rajonas pervadintas Anykščių rajono savivaldybe ir priskirtas Utenos apskričiai. 2009 m. sausio 29 d. įsteigta 60 seniūnaitijų (siūnaitija – mažiausias administracinis - teritorinis vienetas Lietuvoje).
Savivaldybės atstovaujamoji valdžia – Anykščių rajono savivaldybės taryba, vykdomoji valdžia – Anykščių rajono savivaldybės administracija.
Savivaldybėje yra 10 seniūnijų: Andrioniškio, Anykščių, Debeikių, Kavarsko, Kurklių, Skiemonių, Svėdasų, Traupio, Troškūnų, Viešintų.
Anykščių rajono savivaldybė, kaip ir kiekviena savivaldybė turi daug funkcijų kurias privalo atlikti. Šiame savo darbe daugiausiai dėmesio skirsiu verslo bei turizmo plėtros funkcijoms nagrinėti.
Darbo tikslas: išanalizuoti Anykščių rajono savivaldybės verslo ir turizmo plėtros sąlygas, skatinimą, įgyvendinimą instituciniu ir finansiniu aspektais. Pagal surinktą informaciją aptarti šios funkcijos įgyvendinimo problemas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasViešojo administravimo namų darbas
KategorijaViešasis administravimas
TipasNamų darbai
Apimtis13 puslapių 
Dydis82.15 KB
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
FakultetasPolitikos mokslų ir diplomatijos institutas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Anyksciu rajono savivaldybes verslo ir turizmo pletra [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 13 puslapių 
  • Vytauto Didžiojo Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • A. Lazauskienė
Pasidalink su draugais