Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Mada ir drabužiai>Moteriškas švarkas

Moteriškas švarkas

Aprašymas

Konstravimo ir modeliavimo pagrindai. Užduotis. Įvadas. Techninė užduotis. Reikalavimai projektuojamam gaminiui. Techniniai pasiūlymai. Modelių analogų analizė. Eskizo projektas. Mados tendencijos 2012 metams. Pasirinkto modelio charakteristika. Projektuojamas modelis (M4). Techninis projektavimas. Medžiagų parinkimas ir charakteristikos. Konstravimo metodikos parinkimas ir pagrindimas. Bazinio pagrindo skaičiuotė. MOTERIŠKO ŠVARKO KONSTRAVIMAS. Viršaus, pamušalo, įdėklų, pagalbinių lekalų brėžinių sudarymas skaičiuotė. Techninis lekalų dauginimas (gradavimas). Projektuojamo gaminio matų lentelė. Išvados.

Ištrauka

Kursinio darbo tikslas – pagilinti ir įtvirtinti specialių disciplinų: aprangos kompozicijos pagrindų, siuvinių medžiagotyros, siuvinių konstravimo ir technologijos žinias, išspręsti pagrindinius konstravimo ir modeliavimo klausimus, projektuojant drabužius, išmokti pagrįsti savo sprendimus.
Pagrindinė užduotis yra: suprojektuoti švarką, atitinkantį savo figūros matmenis, atliekant skaičiavimus nubraižyti gaminio bazinį pagrindą, viršaus, pamušalo, įdėklų, pagalbinių lekalų brėžinius, atlikti lekalų dauginimą; techninę dokumentaciją; padaryti darbo išvadas.


Kostiumas - tai svarbiausia materialinio apvalkalo išraiška, po kuria glūdi žmogaus esmė. Tai ir "portatyvinė individualaus naudojimo architektūra", ir žemiškos tuštybės mugės pasireiškimas su visais jos pakilimais ir nuopuoliais, dažnai - tai prisipažinimas, o kartais - net išpažintis.
Švarkas - tai liemenį dengiantis viršutinis drabužis su apykakle ir susegamais kraštais.
Kostiumas yra vienas elegantiškiausių vyriškų drabužių. Kostiumo stilius ir išvaizda priklauso nuo sukirpimo, spalvos ir medžiagos. Visa tai turi būti pritaikyta prie progos, dienos laiko, sezono ir klimato. Sukirpimas - svarbiausias gero kostiumo faktorius.
Konstravimas ir modeliavimas – tai mokslas, kuris nagrinėja įvairius drabužių detalių braižymo būdus. Žodis konstravimas suprantamas kaip drabužio pagrindinio, bazinio, brėžinio sudarymas. Bazinis brėžinys naudojamas kaip pagrindas įvairių gaminių modeliavimui.
Pagrindiniai kostiumo elementai yra pečių linija, atlapai, pamušalas, kišenės ir sagos.
Visi šie elementai skirti vienam tikslui - harmonizuoti sudėtines kostiumo dalis taip, kad jos padėtų atskleisti epochos grožio idealą.


Projektuojamas gaminys – moteriškas švarkas pusiau prigludusio silueto, išryškinančio moterišką figūrą. Skirtas dėvėti kiekvienai dienai, patogus, nevaržantis judesių, praktiškas – nesiglamžo, lengva priežiūra, gali būti skalbiama namų sąlygomis.
Reikalavimai projektuojamam gaminiui: kadangi projektuoju švarką, skirtą dėvėti kiekvienai dienai, jam keliami šie reikalavimai: ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMados kursinis darbas
KategorijaMada ir drabužiai
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Dydis1.4 MB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasDizaino ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Moteriskas svarkas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Mackevičienė
Pasidalink su draugais