Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Mada ir drabužiai>Moteriškas švarkas

Moteriškas švarkas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Techninė užduotis. Reikalavimai projektuojant gaminį. Techniniai pasiūlymai. Eskizinis projektavimas. Mados kryptis 2006-2007 metams. Pasirinkto modelio charakteristika. Techninis projektavimas. Medžiagų parinkimas ir pagrindimas. Konstravimo metodikos parinkimas ir pagrindimas. Konstrukcijos bazinio pagrindo brėžinio skaičiuotė. Gaminio modelio pažymėjimas baziniame pagrinde (konstrukcijų techninis modeliavimas). Gaminio detalių viršaus, pamušalo, įdėklų, pagalbinių lekalų brėžinių sudarymo skaičiuotė. Techninis lekalų dauginimas. Išvados.

Ištrauka

Darbužiai – tai gaminiai, kuriuos dėvi žmogus. Jie gaminami iš augalinės, gyvulinės kilmės arba dirbtinių medžiagų. Drabužiai apsaugo žmogų nuo aplinkos poveikio (karščio, šalčio, drėgmės, dulkių ir kt.), palaiko normalią, sveiką jo būseną ir puošia. Darbužiai yra vienas iš materialinės kultūros elementų. Jie atspindi visuomenės, ekonomikos ir technikos raidos lygį, įvairių tautų kultūros savitumą, buities ypatybes, gamtines sąlygas, meninį skonį ir tradicijas. Drabužio stilius – tai visuma bruožų, charakterizuojančių tam tikrą mados kryptį: tai žmogaus kūno proporcijos, laikomos idealiomis, drabužio spalvinis sprendimas, siluetinė forma, kirpimo būdai. Visi žmonės yra skirtingi ir kiekvienas iš mūsų turi savo stilių ir skonį.
Šiuolaikiniame etape kuriant drabužius ir kitus siuvimo gaminius, stengiamasi ne tik gauti originalų, madingą jų išorinį vaizdą, siluetą, spalvinius sprendimus, bet ir praplėsti jų funkcines galimybes. Drabužiai yra vienas iš materialinės kultūros elementų. Jie atspindi visuomenės, ekonomikos ir technikos raidos lygį, įvairių tautų kultūros savitumą, buities ypatybes, gamtines sąlygas, meninį skonį ir tradicijas. Vystantis visuomenei, kinta ir tobulėja drabužio formos. Drabužiai yra įvairių formų, kurios kasmet keičiasi ir darosi vis įdomesnės.
Žmogaus išvaizda daug ką pasako, nes ji atspindi asmenybės užimamą padėtį visuomenėje, charakterį, nuotaikas. Priklausomai nuo žmogaus figūros, temperamento, gyvenimo būdo, jam dažniausiai tinka kurio nors vieno stiliaus drabužiai. Taigi, drabužio stilius yra labai svarbus etapas, kuriant drabužius, nes kuriamas drabužis turi būti ne tik gražus, bet ir tikti žmogui.
Estetinė ir konstrukcinė drabužio sandara turi atitikti šiuolaikinę madą, siluetą, proporcijas, detalių formą, spalvas, naudojamas medžiagas. Šis uždavinys sprendžiamas kuriant modelius.
Konstruojant drabužius reikia panaudoti visus įmanomus mokslo, technikos, taikomojo meno pasiekimo, pritaikius kompozicijos ir konstrukcinius sprendimus. Konstravimas yra pagrindinis drabužio projektavimo etapas, kuris susideda ne tik iš kūrybinio proceso, bet ir naudojant techninį. Projektuojant drabužį pagal žmogaus figūros matmenys pagrindinę reikšmę įgijo antropometriniai taškai.
Darbo tikslas: suprojektuoti madingą švarelį, kurį turėtu derėti šaltuoju metu laiku.
Darbo uždaviniai:
• Pasirinkti modelį;
• Nupiešti modelio eskizą;
• Sudaryti lekalus;
• Atlikti lekalų dauginimą;
• Pateikti techninę dokumentaciją; ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMados kursinis darbas
KategorijaMada ir drabužiai
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis45.54 KB
Autoriusrosa
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasRomualdas Titas
Švietimo institucijaUtenos kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Moteriskas svarkas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Utenos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Romualdas Titas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą