Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Mada ir drabužiai>Siuvinių konstravimo pagrindai: moteriškas švarkas

Siuvinių konstravimo pagrindai: moteriškas švarkas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Užduotis. Įvadas. Techninė užduotis. Reikalavimai projektuojamam gaminiui. Techniniai pasiūlymai. Modelių analogų analizė. Eskizinis projektas. Moteriškų kostiumų mados kryptis perspektyviniams metams. Pasirinktojo modelio charakteristika. Techninis projektavimas. Medžiagų parinkimas ir charakteristikos. Konstravimo metodikos parinkimas ir pagrindimas. Konstrukcijos bazinio pagrindo brėžinio skaičiuotė. Modelio ypatumų žymėjimas baziniame pagrinde. Viršaus, pamušalo, įdėklų, pagalbinių lekalų brėžinių sudarymo skaičiuotė. Techninis lekalų dauginimas (gradavimas). Techninis lekalų dauginimas (gradavimas) ESM. Projektuojamo gaminio matų lentelė. Išvados.

Ištrauka

Parengti konstrukcinę projektinę ir darbinę dokumentaciją,siuvant naujus modelius. Panaudoti šiuolaikines konstravimo metodikas ir pažangias apdorojimo technologijas, parenkant naujas medžiagas ir įvertinat jų savybes. Taikyti automatizuotas projektavimo sistemas, skirtas lekalų dauginimui.
Šio kursinio darbo pagrindinė užduotis buvo parinkti gaminį ir tris jo analogus. Parinktiems gaminiams parinkti medžiagas ir visus priedus, reikalingus gamybai .Taigi šio kursinio darbo aprašyme pateikti medžiagų, gamybai reikalingų priedų, taip pat modelių aprašymai, jų detalių specifikacijos.

Projektuojant gaminį, būtina numatyti visuomenės poreikius ir tikslingumą jį gaminti. Šiuo metu daugelyje įmonių ir įstaigų dirbančiam personalui privaloma i darbą atvykti vilkint kostiumą. Atsižvelgiant į tai, kad moteriškas kostiumas, keičiantis madai kinta labiau nei vyrų, ir įvertinus, kad moterys dažniau įsigyja naujus rūbus, projektavimui pasirinktas būtent šio asortimento gaminys, kuris priskiriamas buitiniams drabužiams.
Drabužis pasižymi labai įvairiomis savybėmis, bet žmogus paprastai jas grupuoja į dvi grupes:
• Savybės, suteikiančios fiziologinį komfortą (šiluma, drėmės sugėrimas, judesiu nevaržymas ir kt. );
• Savybės, suteikiančios psichologinį – emocinį pasitenkinimą ( modelio naujumas, kompozocinis vientisumas, spalvų harmonija ).
Pasirenkant drabužio tipą ir modelį didžiausią įtaką turi žmogaus lytis, amžius, psichologinis tipas, gyvenamoji vieta. 20-30 metų dirbančios moterys, besirenkančios drabužį labiau kreipia dėmesį į antros grupės savybes, o 30-40 metų – labiau vertina fiziologinį komfortą. Be to, vyresnio amžiaus moterys yra konservatyvesnės, todėl lėčiai reaguoja į mados pokyčius. 20-30 metų moterys, paprastai gyvena aktyvesnį gyvenimo būdą. Po darbo jos daug laiko praleidžia vakarėliuose, renginiuose ar kavinėse, todėl jos renkasi kostiumą, kurio funkcija įvairi – darbui ir poilsiui. Todėl norima, kad drabužis būtų madingas, tinkamo dydžio, originalus ir patogus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMados kursinis darbas
KategorijaMada ir drabužiai
TipasKursiniai darbai
Apimtis34 puslapiai 
Dydis318.02 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasDizaino ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Siuviniu konstravimo pagrindai moteriskas svarkas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 34 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais