Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Mada ir drabužiai>Moteriškas paltas

Moteriškas paltas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Techninė užduotis. Gaminio paskirtis. Eksploatacijos sąlygos. Reikalavimai audiniams. Techninės dokumentacijos sudarymas. Modelio aprašymas. Moteriško žieminio palto lekalai. Techniniai pasiūlymai. Modelis analogas Nr. 1. Modelio analogo detalių specifikacija. Modelio analogas Nr. 2. Modelio analogo detalių specifikacija. Modelis analogas Nr. 3. Modelio analogo detalių specifikacija. Eskizinis projektas. Mados kryptis 2006-2007 metams. Modelio aprašymas. Viršaus detalių eskizai. Pamušalinių detalių eskizas. Pagrindinio modelio detalių specifikacija. Techninis projektas. Medžiagų ir furnitūros charakteristika. Medžiagų paruošimas ir sukirpimas. Gaminio pasiuvimo technologija. Moteriško švarko apdorojimo technologinis nuoseklumas. Tarpinė kontrolė. Galutinė apdaila. Kokybės kontrolė. Pusfabrikačių kokybės kontrolė. Gatavų gaminių kokybės kontrolė. Gaminių matavimo metodai. Defektų rūšys. Švarkų ir paltų defektai. Išvados.

Ištrauka

Pagrindinis siuvimo pramonės uždavinys – gaminti tiek plataus vartojimo prekių, kad būtų patenkinti augantys gyventojų poreikiai. Kylant žmonių bendram kultūriniam lygiui, kyla ir jų poreikiai: norisi geriau gyventi, gražiau apsirengti. Norint kurti madingus, gražius, geros kokybės drabužius, būtina mechanizuoti ir automatizuoti darbo procesus, kurti greitai pertvarkomas gamybines linijas, tobulinti technologiją, diegiant naujas medžiagas bei naujus, našius įrenginius.
Drabužiai yra viena iš priemonių, saugančių žmogaus kūną nuo žalingo aplinkos poveikio, kenksmingų darbo sąlygų ir pan. Iš drabužių galime spręsti apie žmogaus kultūrą, socialinę padėtį, pomėgius ir t.t.
Drabužiai dažnai skirstomi į šias pagrindines dalis: viršutinius (išskiriami atskira lengvųjų viršutinių grupes), apatinius bei galvos apdangalus.
Drabužiai gali būti skirstomi į skirtingas grupes pagal konstrukcinius požymius, paskirtį: buitiniai (kasdieniniai), sportiniai, specialieji (darbiniai), uniformos, tautiniai drabužiai ir t.t.; dėvinčiojo lytį ir amžių: vyriški, moteriški ir vaikiški (naujagimių, iki mokyklinio amžiaus vaikams, mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams), pagal sezoniškumą: žieminiai, vasariniai, demisezoniniai ir tinkantys bet kuriam metų laikui.
Drabužiai priskiriami prie sudėtingų projektavimo objektų, kadangi jiems įvairovė ir dažna mados kaita.
Žmogaus charakterį dažniausiai išduoda jo drabužis, taip pat drabužis išduoda žmogaus amžių socialinę padėti visuomenėje. Drabužių asortimentas yra labai įvairus, šiai grupei priklauso suknelės, palaidinės, sijonai, kelnės ir kiti drabužiai.
Drabužiai yra įvairių stilių, siluetų, pasižymi kirpimo formos, modelių įvairove. ir siūlių sudarymą ir kt.
Drabužis pasižymi labai įvairiomis savybėmis, bei žmogus jas sugrupuoja į dvi grupes:
• Savybes, suteikiančios fiziologini konforta (šiluma, drėgmės sugėrimas, judesių nevaržymas ir pan.)
• Savybės, suteikiančios psichologini – emocini pasitenkinimą (modelio naujumas, kompozicijos vientisumas, spalvų harmonija, drabužio pritaikymas prie aplinkos ir pan.)
Žeminiai drabužiai – tai striukės, puspalčiai, paltai.
Darbo tikslas:
Įgyti drabužių siuvimo technologijos įgūdžius.
Naudojantis specialia technine ir specialybine literatūra analizuoti žeminių drabužių apdirbimo metodus.
Darbo uždaviniai:
Sudaryti audinio pasiūvimo nuoseklumą.
Pasirinkti reikiamus įrenginius bei mažos mechanizacijos priemones. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMados kursinis darbas
KategorijaMada ir drabužiai
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Dydis96.23 KB
Švietimo institucijaUtenos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Moteriskas paltas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais