Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Internetinės svetainės informacijos pateikimo ir komunikacijos efektyvumas

Internetinės svetainės informacijos pateikimo ir komunikacijos efektyvumas

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. JTO ir UNESCO istorija, tikslai ir uždaviniai. Jungtinės tautos lietuvoje. SSGG internetinio puslapio analizė. Pest (išorės veiksnių) analizė. Politiniai veiksniai. Ekonominiai veiksniai. Socialiniai veiksniai. Technologiniai veiksniai. Internetinės svetainės turinio analizė. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Namų darbo tikslas- nustatyti internetinės svetainės informacijos pateikimo ir komunikacijos efektyvumą. Šiam darbui pasirinkau UNESCO internetinį puslapį lietuvių kalba. Pasirinkti būtent šią organizaciją mane paskatino domėjimasis Jungtinių Tautų vykdoma ir įgyvendinama veikla pasaulyje. Namų darbo užduočiai pasirinkau vieną iš JTO agentūrų- tai UNESCO. Todėl prieš pristatant pačią UNESCO organizaciją, aptarsiu trumpai ir JTO veiklos specifiką, istoriją, bei veiklos tikslus ir uždavinius.
Internetinio puslapio analizę galėčiau suskirstyti į keturias dalis: 1) tai organizacijos pristatymas (JTO ir UNESCO istorija, veikla ir t.t.); 2) SSGG (stiprybės, silpnybės, galimybės ir grėsmės) analizė bei veiksmų planas; 3) PEST analizė; ir 4) turinio analizė bei pasiūlymai išplaukiantys iš jos.
Jungtinių Tautų Organizacija (Jungtinės Tautos) buvo įkurta 1945 metais, kuomet pasibaigė Antrasis Pasaulinis karas. Franklinas Ruzveltas, Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas, buvo pagrindinis idėjos įkurti Jungtinių Tautų organizaciją moderatorius ir propaguotojas. Tuo metu įsikūrusios organizacijos pagrindinis tikslas- egzistavusios nesantarvės fone- stabilizuoti tarptautinius santykius, po šešerius metus trūkusio karo, sustiprinti visuotinės taikos pagrindus. Tačiau praėjus daugiau nei pusei amžiaus nuo organizacijos įkūrimo, Jungtinės Tautos tapo ne tik įvairių globalinių pokyčių liudininkėmis, bet ir šių pokyčių skatintojomis, taip pat daugelio taikių idėjų ir veiksmų įkvėpėjomis ir vykdytojomis. Nors taika ir išlieka trapia ateities vizija, kurią temdo pasibaigusių ideologinių blokų tarpusavio varžytuvės, kurios regis ir nepasitraukė, ir vėl gali skirti pasaulį į skirtingas stovyklas, taip pat branduolinio karo grėsmės, nesibaigiantys regioniniai konfliktai - kaip pavyzdžiai gali būti nesutarimai Artimuosiuose Rytuose, Kaukaze. JTO gana efektyviai veikė Persijos įlankos karo metu, tačiau būta ir tokių taikos misijų, kurios nebuvo tokios efektyvios kaip buvo tikėtasi- tai 1992 m. spalį žlugusios pastangos sureguliuoti pilietinį karą Angoloje; 1993 m. praktiškai žlugo misija Somalyje; 1994 m. JT taikdariai nesugebėjo sustabdyti masinių žudynių Ruandoje; Jungtinių Tautų efektyvumu ir reikalingumu buvo suabejota ir Rusijos- Gruzijos konflikto metu. Vis dėl to, Jungtinės Tautos tebevaidina labai svarbų vaidmenį siekiant pasaulio stabilumo, žmogaus teisių užtikrinimo viso pasaulio gyventojams, įvairių socialinių, ekonominių problemų nagrinėjimo ir jų sprendimo. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasViešojo administravimo analizė
KategorijaViešasis administravimas
TipasAnalizės
Apimtis13 puslapių 
Dydis31.16 KB
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
FakultetasPolitikos mokslų ir diplomatijos institutas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Internetines svetaines informacijos pateikimo ir komunikacijos efektyvumas [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

  • Analizės
  • 13 puslapių 
  • Vytauto Didžiojo Universitetas / 3 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais