Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Internetinių puslapių analizė: medinių namų gamyba UAB "Dolena", "Сибирские деревянные дома" ir "Cyprus Timber Houses"

Internetinių puslapių analizė: medinių namų gamyba UAB "Dolena", "Сибирские деревянные дома" ir "Cyprus Timber Houses"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Elektroninis verslas ir nekilnojamasis turtas. Įvadas. Tikslas – pateikti informaciją apie UAB "Dolena" ir dviejų panašios srities įmonių tinklalapių apžvalgas bei juose esamą informaciją ir elektronines technologijas. UAB "Dolena" aprašymas. Elektroninio verslo technologijos naudojamos UAB "Dolena". Kompanijų "Сибирские деревянные дома" ir Cyprus Timber Houses tinklapių apžvalgos. Kompanijos "Сибирские деревянные дома" tinklapio apžvalga. Kompanijos "Cyprus Timber Houses" tinklapio apžvalga. Pasiūlymai UAB "Dolena" elektroninio verslo technologijų plėtrai ir naujų technologijų diegimui. Išvados.

Ištrauka

Elektroninis verslas (toliau vadinama – e.verslas) apibrėžiamas kaip verslo operacijų atlikimas ir įmonės veiklos organizavimas naudojant informacines technologijas duomenų perdavimo tinklų aplinkoje. [8]
Tinkamai parengta ir pateikta informacija sudaro bet kokios sėkmingos veiklos pagrindą. Tai ypač svarbu, kada naujosios technologijos skverbiasi į visas įmanomas gyvenimo sritis. Lietuvoje elektroninė prekyba sunkiai įsibėgėja
Tikslas – pateikti informaciją apie UAB Dolena ir dviejų panašios srities įmonių tinklalapių apžvalgas bei juose esamą informaciją ir el. technologijas.
UAB Dolena yra viena iš seniausiai dirbančių įmonių Lietuvoje, kuri yra medinių namų gamintojas. Šitą įmonę išrinkau analizei, nes dirbu toje kompanijoje ir turiu galimybė gauti daugiau informacijos apie įmonės struktūrą, teisinį statusą, veiklos geografiją bei pagrindinius finansinius rodiklius.
Visi analizuoti tinklalapiai įtraukti ir atrinkti pagal panašią į išrinktos analizuojamos įmonės veiklą – medinių namų statybą.
Ieškant tinklalapių buvo remtasi šiais paieškos šaltiniais:
• bendromis interneto paieškos sistemomis (www.google.lt, www.search.lt); ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Dydis2.52 MB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasStatybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Internetiniu puslapiu analize mediniu namu gamyba UAB Dolena ????????? ?????????? ???? ir Cyprus Timber Houses [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 19 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 6 Klasė/kursas
  • Kaklauskas
Pasidalink su draugais