Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Psichologija>Asmenybės psichologija>Aš vaizdas bendravimo procese

Aš vaizdas bendravimo procese

Aprašymas

PowerPoint pristatymas. Aš vaizdo apibrėžimas. Aš vaizdo formavimasis. Atspindėtas vertinimas. Atspindėtas vertinimas. Atspindėtas vertinimas. Socialinis palyginimas. Socialinis palyginimas. Socialinis palyginimas. Aš vaizdo, asmenybės ir bendravimo ryšys. Aš vaizdo, asmenybės ir bendravimo ryšys. Savaime išsipildančios pranašystės. Savaime išsipildančių pranašysčių tipai. Aš vaizdo ypatumai (1). Aš vaizdo ypatumai (2). Aš vaizdo ypatumai (3). Asmuo, kuriam būdingas aukštas savęs vertinimas. Asmuo, kuriam būdingas žemas savęs vertinimas. Aš vaizdo ypatumai (4). Aš vaizdo keitimas .

Ištrauka

Aš vaizdas – tai mūsų žinių apie save, nuostatų savo pačių atžvilgiu visuma, apimanti ne tik fizines charakteristikas, bet ir kitus paties savęs aspektus – emocines būsenas, talentus, pomėgius, vertybes, vaidmenis ir t.t. Ne visos Aš vaizdo dalys yra vienodai svarbios.

Žmonės negimsta su Aš vaizdu. Ką tik gimęs kūdikis skiria įvairius aplinkos daiktus, garsus, vaizdus, tačiau nesugeba savęs išskirti iš aplinkos. Savojo Aš gyvavimas prasideda, kai vaikas ima atskirti "Aš" nuo "ne Aš". ...

Rašto darbo duomenys
DalykasAsmenybės psichologijos pristatymas
KategorijaPsichologija >  Asmenybės psichologija
TipasPristatymai
Apimtis19 skaidrių
Dydis165.74 KB
Švietimo institucijaJoniškio "Aušros" gimnazija
Failo pavadinimasMicrosoft PowerPoint As vaizdas bendravimo procese [speros.lt].ppt
 

Panašūs darbai

  • Pristatymai
  • 19 skaidrių
  • Joniškio "Aušros" gimnazija / 12 Klasė/kursas
  • Milkintaitė
Pasidalink su draugais