Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Psichologija>Organizacinė psichologija>Streso darbe priežastys ir jo valdymo analizė: tarptautinė kompanija "IMCD"

Streso darbe priežastys ir jo valdymo analizė: tarptautinė kompanija "IMCD"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: ištirti tarptautinės kompanijos darbuotojų streso lygį, jo priežastis ir valdymo būdus, pateikti įtampos darbe mažinimo rekomendacijas. Teorinė dalis. Streso samprata. Streso požymiai. Stresą sukeliantys veiksniai (stresoriai). Streso kontrolė ir įveikimas. Streso poveikis ir pasekmės. Stresas darbe. Streso šaltiniai organizacijoje. Streso valdymas. Intervencijos sienkiant išvengti darbinio streso. Į organizaciją nukreiptos intervencijos. Į individą nukreiptos intervencijos. Praktinė dalis. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatai. Išvados. Priedai (2).

Ištrauka

Tyrimo problema: IMCD kuri yra pagrindinė specializuotų chemijos maisto – farmacijos sudedamųjų dalių marketingo, pardavimų ir distribucijos kompanija, kurioje kasdien susiduriama su įvairiomis problemomis ir užduotimis, kurios vienaip ar kitaip veikia žmones. Jei nuolat kylantys, su darbu susiję, klausimai tampa sunkiai arba visiškai neišsprendžiami, atsiranda stresinė būsena, kurios pasėkoje, blogėja darbo rezultatai ir atmosfera kompanijoje. Todėl svarbu išanalizuoti, kas labiausiai įtakoja asmenų įtampos lygį ir kaip galima pagerinti darbą ir jo sąlygas.
Darbo tikslas: Ištirti tarptautinės kompanijos darbuotojų streso lygį, jo priežastis ir valdymo būdus, pateikti įtampos darbe mažinimo rekomendacijas.
Darbo uždaviniai:
• Atlikti streso poveikio, jo pasekmių ir valdymo teorinę analizę.
• Parengti metodiką ir surinkti duomenis.
• Išnagrinėti bendrą darbuotojų patiriamą streso lygį Lietuvos bei užsienio filialuose.
• Išnagrinėti kokie darbo proceso ir darbo aplinkos veiksniai pasireiškia kaip įtampos šaltiniai.
• Ištirti individualius ir organizacinius darbuotojų streso mažinimo būdus.
• Atlikti duomenų analizę, atsižvelgiant į darbuotojų darbo pobūdį bei socialines demografines charakteristikas.
• Atlikti palyginimą tarp Lietuvoje ir užsienio filialuose dirbančių darbuotojų streso lygį darbe.
Tyrimo objektas: Tarptautinė įmonė "IMCD", užsiimanti specializuotų chemijos maisto – formacijos sudedamųjų dalių marketingo, pardavimų bei distribucijos kompanija.
Tyrimo metodas: anketinė apklausa.
Darbo struktūra: Darbą sudaro 2 pagrindiniai skyriai. Pirmame skyriuje pateikiama teorinė streso samprata, jį sukeliančios priežastys bei jo valdymas ir kontrolė. Antrame skyriuje nurodoma tyrimo metodika, pagal kurią buvo vykdomas tyrimas, t.y. kur vyko tyrimas, kokie respondentai buvo apklausti ir kokiu būdu, aptariami tyrimo rezultatai gauti po apklausos įmonėje, išanalizavus respondentų pateiktus duomenis. ...

Rašto darbo duomenys
Failo pavadinimasMicrosoft Word Streso darbe priezastys ir jo valdymo analize tarptautine kompanija IMCD [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 56 puslapiai 
  • Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla / 3 Klasė/kursas
  • D. Bagdžiūnienė
Pasidalink su draugais