Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Inžinerija>Geodezija>Nemuno tarp Prienų ir Lengveniškių gamtotvarkos planas

Nemuno tarp Prienų ir Lengveniškių gamtotvarkos planas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Dirvožemio ir ekosistemų apsaugos namų darbas. Įvadas. Teritorijos būklės aprašymas ir įvertinimas. Teritorijos padėtis ir ribos. Teritorijoje aptinkami gyvūnai ir augalai. Gamtotvarkos plano tikslai ir uždaviniai. Gamtotvarkos plano tikslai. Gamtotvarkos plano uždaviniai. Gamtotvarkos plano priemonių įgyvendinimo planas. Išvados. Priedai (3). PowerPoint pristatymas (20 skaidrių).

Ištrauka

Nemunas – ilgiausia Lietuvos upė. Jo visas ilgis yra 937 km, Lietuvos teritorijoje teka 359 km. Likusioji dalis – 116 km – Lietuvos siena su Baltarusija ir Rusijos Kaliningrado sritimi, 426 km teka per Baltarusiją. Nemuno baseino plotas 98 200 km², iš jų 46 600 km² yra Lietuvoje (apima 72% Lietuvos teritorijos). Nemunas yra keturiolikta pagal ilgį Europos upė ir ketvirta tarp priklausančių Baltijos jūros baseinui.
Nemuno atkarpos tarp Prienų ir Lengveniškių gamtotvarkos planas yra skirtas įvertinti ir apibūdinti saugomos teritorijos ekologinę būklę, kraštovaizdžio apsaugos ir tvarkymo problemas bei galimybes, saugomų nykstančių augalų gyvūnų ir grybų rūšis, jų buveines taip pat nustatyti teritorijos tvarkymo tikslus, apsaugos priemones bei nustatyti lėšų vykdytojus. Darbe keliami klausimai yra labai aktualūs, nes nagrinėjant juos galima nustatyti būdus kaip galima išvengti ekologinių problemų šioje Nemuno atkarpoje ir visame regione.
Šis darbas yra skirtas tam, kad būtų galima išsamiau apžvelgti gamtotvarkos plano galimybes, būdus ir įgyvendinimo schemas bei. Gamtotvarkos planas parodo kokios yra ekologinės galimybės išsaugoti ir taip nykstančių gyvūnų bei augalų rūšis, kurie yra įrašyti į raudonąją knygą. Šis planas yra pavyzdys, kuriuo remiantis būtų galima imtis jame nurodytų priemonių saugant upės atkarpos biologinę įvairovę. Darbe yra nurodomi ir aprašomi pagrindiniai uždaviniai, kuriais remiantis galima imtis priemonių vykdant Nemuno atkarpos tarp Prienų ir Lengveniškių priežiūros. Gamtotvarkos plane yra nurodomi tikslui pasiekti reikalingi įmonių bei atstovybių pavadinimai. Juos žinant, radus pažeidimų, galima teigti, kad tam tikra atsakinga institucija nepakankamai sąžiningai atliko pavestus darbus.
Rašydamas šį darbą rėmiausi įvairia moksline literatūra, įvairiais teisės norminiais aktais ir kita medžiaga. Darbe buvo panaudoti keletas skirtingų mokslinio tyrimo ir pažinimo metodų. Pagrindinis iš jų mokslinės literatūros analizė. Taip pat buvo naudoti monografinis metodas ir palyginamoji analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasGeodezijos namų darbas
KategorijaInžinerija >  Geodezija
TipasNamų darbai
Apimtis22 puslapiai 
Dydis1.55 MB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasAplinkos inžinerijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Nemuno tarp Prienu ir Lengveniskiu gamtotvarkos planas [speros.lt].doc
Microsoft PowerPoint GT plano pristatymas [speros.lt].ppt
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Eglė Zuokaitė
Pasidalink su draugais