Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Viešojo administravimo sistema Švedijoje

Viešojo administravimo sistema Švedijoje

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Viešojo administravimo sistema Švedijoje. Valstybės tarnyba ir jos sistema. Valstybės tarnybos funkcionavimas Švedijoje. Švedijos valstybės tarnautojų vertinimas ir skatinimas. Informacijos laisvė ir Švedijos biurokratas. Išvados.

Ištrauka

Viešasis administravimas – valstybės ir vietos institucijų bei kitų subjektų vykdomoji veikla, skirta įstatymams, valstybės bei vietos savivaldos institucijų sprendimams įgyvendinti ir taikyti , viešosioms paslaugoms administruoti, bei valstybės ir vietos savivaldos institucijų vidiniam administravimui organizuoti bei vykdyti.
Pradėjus vartoti šią sąvoką , buvo atsisakyta ilgus dešimtmečius vartotos sąvokos " valstybinis valdymas". Viešąjį administravimą gana sunku vienareikšmiškai apibrėžti, nes jis apima platų veiklos ir subjektų spektrą. Dauguma mokslininkų tvirtina, kad viešojo administravimo veiklos sferą apima ne tik įvairias organizacijas, bet ir asmenis, kurie dirba fizinį darbą. Dalis viešojo administravimo subjektų yra aukštos kvalifikacijos specialistai , kurie formuoja nacionalinę politiką ir gali duoti naudos tautai. Kiti faktiškai neatsako už politikos ar tam tikros srities strategijos kūrimą ir paprastai vykdo nesudėtingas vykdomosios valdžios funkcijas.
Šiame darbe trumpai apžvelgsime Švedijos viešojo administravimo sistemą, valstybės tarnautojų vertinimą ir skatinimą bei plačiau apžvelgsime Švedijos biurokratą ir jo informaciją į laisvę. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasViešojo administravimo namų darbas
KategorijaViešasis administravimas
TipasNamų darbai
Apimtis11 puslapių 
Dydis21.74 KB
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
FakultetasPolitikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Viesojo administravimo sistema Svedijoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 11 puslapių 
  • Mykolo Romerio Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Urbanovič
Pasidalink su draugais