Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Pramonė ir gamyba>Kokybės samprata poligrafijoje ir kokybės parametrai poligrafijoje

Kokybės samprata poligrafijoje ir kokybės parametrai poligrafijoje

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Kokybės sąvoka. Bendra kokybės vertinimo metodika. Technologinės kokybės kontrolės analizė. Spaudos formų gamybos procesų kontrolė. Kontrolinės skalės. 100-procentinis spalvos užnešimo laukelis. Rastro taškų išsiplėtimo kontrolė. Spaudos kontrastingumo kontrolė. Trepingo laukeliai. Pilkumo balanso kontrolė. Slydimo kontrolė. Kokybės kontrolės metodai. Densitometrinis kokybės kontrolės metodas. Optinio tankio matavimas densitometru. Originalų, diapozityvų ir negatyvų optinio tankio matavimas. Densitometrinės kontrolės parametrai. Ištisinio lauko optinis tankis. Rastrinių taškų deformacijos rodiklis. Skiriamoji geba spaudoje. Dažų dengimas vienų kitais. Vaizdas su pertrūkiais ir tepimas. Spalvų balansas. Sąlyginis spaudos kontrastas. Spalvinio tono nukrypimai. Atspaudų defektai. Struktūriniai defektai. Optiniai defektai. Mechaniniai defektai. Grafiniai defektai. Gradaciniai defektai. Procesiniai defektai. Parametrai, formuojantys atspaudo kokybę. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikiniame pasaulyje spausdintos produkcijos poveikis yra didelis. Konkurencija tarp spaustuvių didėja, todėl svarbi atspaudo kokybė. Gera atspaudo kokybė yra vienas iš pagrindinių poligrafijos tikslų. Tai ypač aktualu didėjant atspaudų kokybės reikalavimams, naudojant naujesnes technologijas. Todėl vis svarbiau yra apibrėžti kokybės sampratą ir jos kriterijus.
Spausdinant knygas, laikraščius, žurnalus ir kitus spaudos gaminius, labai svarbu užtikrinti jų itin aukštą kokybę. Vartotojai žymiai mieliau renkasi kokybiškai atspausdintus, malonius, gražius akiai spaudos produktus.
Žurnalų leidybos rinkos konkurencinės sąlygos iškėlė gana aukštus reikalavimus ne tik maketavimo ir dizaino kokybei, bet ir spaudai. Kad gautųsi kokybiški leidiniai t.y. kad leidinio atspaudų kokybė atitiktų nustatytus reikalavimus leidėjai ar spaustuvininkai privalo kontroliuoti ir tikrinti ne tik leidinių paruošimo spaudai procesus, bet taip pat spaudos ir pospaudiminius (PostPress) procesus ne tik jų pabaigoje, bet ir jų eigoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPramonės ir gamybos referatas
KategorijaPramonė ir gamyba
TipasReferatai
Apimtis25 puslapiai 
Dydis367.31 KB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasMechanikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kokybes samprata poligrafijoje ir kokybes parametrai poligrafijoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 25 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • D.J. Sidaravičius
Pasidalink su draugais