Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Pramonė ir gamyba>Žurnalo spausdinimo technologijos: "AJS spaustuvė"

Žurnalo spausdinimo technologijos: "AJS spaustuvė"

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Kursinio darbo tikslai ir uždaviniai. Pradiniai duomenys. Įmonės gamybos apžvalga. Įmonės įkūrimas, statusas, veiklos pobūdis, pasiekimai. Produkcijos ir paslaugų nomenklatūra. Naudojami įrengimai, prietaisai ir įrankiai. Žaliavų, medžiagų tiekėjai. Produkcijos vartotojai. Pagrindiniai konkurentai. Pasirinkto produkto gamybos technologija. Gamybos tipas. Gamybos fazės. Vykdomi procesai ir operacijos. Technologinė žurnalo gamybos schema. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Kursinio darbo tikslai ir uždaviniai:
• Susipažinti su tiriamos įmonės veikla, jos kryptimi ir teikiamomis paslaugomis;
• Išanalizuoti paslaugos teikimo schemą;
• Pateikti pasiūlymus ir išvadas.
PRADINIAI DUOMENYS
Tiriamą įmonę pasirinkau UAB "AJS spaustuvė" ir jos paslaugą kaip nagrinėjamą objektą – žurnalą.
Tiriamos įmonės "AJS spaustuvė" pramonės šaka yra spauda ir reklama.
Įmonėje naudojami tokie ištekliai kaip popierius, dažai, ryškalai ir fiksažas (cheminės priemonės naudojamos pozityvams ir spaudoms plokštėms paruošti), spaudos plokštės (nuo jos spausdinimo metu vaizdas keliasi ant popieriaus), pozityvinės medžiagos, klijai, lakas, polietilenas, kartonas, siūlai, folija, informacija.
"AJS spaustuvė" įmonę sudaro 4 skyriai – komercijos, gamybos, spalvų skaidymo ir tiekimo. Gamybos ir tiekimo padaliniai įsikūrę Kaišiadoryse, spalvų skaidymo ir komercijos – Vilniuje. Visuose keturiuose padaliniuose bendrai paėmus dirba apie 100 darbuotojų.
"AJS spaustuvė" misija yra teikti klientams išskirtinai greitus ir labai lanksčius sprendimus spaudos ir reklamos sektoriuje, atsižvelgiant į kiekvieno jų unikalius poreikius.
UAB "AJS spaustuvė" sekmingai dirba Lietuvoje nuo 1994 m. Įmonės veikla - vienspalvė ir spalvota ofsetinė spauda*, spalvų skaidymas**, medžiagos paruošimas spaudai, knygrišyklos darbai (lankstymas, brošiūravimas), PUR klijavimas, kietas įrišimas, galutinis produkcijos apdorojimas. Pagamintą produkciją kliento patogumui pristato užsakovui. Gaminama Lietuvos, Vokietijos, Anglijos, Austrijos, Šveicarijos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų šalių užsakovams. Ypač orientuojamasi į Vakarų Europos rinką, nes ten dominuoja aukštos spausdinimo kainos, todėl įmonei ypač palanku ir naudinga ten ieškoti naujų klientų ir plėsti ryšius su senais.
* Ofsetinė spauda (litografija) – užima dominuojančią dalį pasaulinėje spaudos rinkoje (~ 50%). Labiausiai vartotojų vertinami šio spaudos būdo privalumai – aukšta spaudos kokybė ir maži paruošimo kaštai.
** Spalvų skaidymas – spalvotas leidinys spausdinamas iš keturių arba daugiau spalvų plokščių (mėlyna, raudona, geltona ir juoda). Priedo gali būti pantoninės spalvos (maišomi dažai, kad išgauti reikiamą atspalvį). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPramonės ir gamybos kursinis darbas
KategorijaPramonė ir gamyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis10 puslapių 
Dydis43.06 KB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zurnalo spausdinimo technologijos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 10 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • V.M. Janušauskienė
Pasidalink su draugais