Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Psichologija>Socialinė psichologija>Stresas, jo įveikimo galimybės

Stresas, jo įveikimo galimybės

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Kas yra stresas? Kokie streso požymiai? Gynybos mechanizmai arba streso signalai. Stresas ir Stresoriai. Teigiamas ir neigiamas stresas. Streso įveikimo galimybės (ir kas jį sukelia). Minties poveikis. Streso atspindys kūno kalboje. Pagrindiniai streso požymiai. Stipraus streso atveju žmogus išgyvena tam tikras būsenas. Asmeninis stresas. Išvados.

Ištrauka

Mano tema yra "Stresas, jo įveikimo galimybės", o praktikos užduotis "Streso atspindys kūno kalboje". Pirmiausiam išnagrinėkime kas yra stresas ir kaip ji galima įveikti. Manau kiekvienas žmogus patiria tam tikra stresą kiekviena diena, tik kartais jis būna didelis, o kartais mažas.
Streso išvengti mūsų kasdieniniame gyvenime yra neįmanoma, nes kiekviena diena patiriame vienokių ar kitokių emocijų ir kyla daugybė jausmų, kurie matosi mūsų elgesyje, veido išraiškoje, kalboje.
Manau stresą žmonės patiria visur darbe, namie, gatvėje, niekas nežino kada jis bus ir kaip tokiu atveju elgtis. Žmonės bando kovoti su stresu, tačiau ne visi žino kaip tai daryti būtų geriausia, nepakenkus sau ir savo sveikatai.
Reikia manau kreiptis pas gydytojus jai žmogus patiria stiprų stresą, nes tai gali atsiliepti jo tolesniame gyvenime ir bus sunku kovoti jai nepadės psichologai ar kiti kompetentingi gydytojai. Daugelis žmonių mano jai asmuo kreipiasi pas psichologą tai jam negerai su psichiką ir jis yra ligonis, yra ir šeimos psichologas ir vaikų, kurie kreipiasi pagalbos turėdami problemų ar patyrę didelių stresų savo gyvenime ir tikisi pagalbos ir tai nereiškia, kad jų psichiką yra nepataisomai sutrikusi.
Stresą patiriu ir aš pati, kadangi mokausi ir būna netikėtų man stresų ar gyvenime irgi esu patyrusi didelių ir mažų stresų, kai kurie turėjo įtakos gal mano gyvenimui, o kai kurie ne.
Aš pabandysiu aprašyti kas yra stresas ir kaip ji galima įveikti, manau tai bus naudinga ir man ir kitiems kas domėsis šią tema, kuri yra manau įdomi ir aktuali visiems žmonėms.
Stresas – žmogus patiria tada, kai gyvenime susiduria su kliūtimis, kurios būna didelės ar mažos. Stresas apibūdina nemalonius įtampos ir spaudimo jausmus, kuriuos sukelia išorės jėgos, emocinė reakcija į įtampą ar spaudimą.
Streso požymiai, jų iš viso yra 4. Pirmas tai – Fiziniai ženklai; Antras – Emociniai ženklai; Trečias – Įtaka loginiam mąstymui; Ketvirtas- Elgesio ženklai.
Dabar aptarsiu visus mano išvardintus požymius smulkiau:
1. Fiziniai ženklai tai- a) kraujo spaudimo padidėjimas; b) nemiga; c) greitas nuovargis; d) drebėjimas;
e) širdies virpėjimas; f) nugaros skausmai.
2. Emociniai ženklai tai- a) neviltis; b) depresija; c) nepasitenkinimas; d) išgąstis.
3. Įtaką loginiam mąstymui tai – a) baimė suklysti; b) nesugebėjimas susikaupti; c) užmaršumas;
d) lengvas susigėdijimas; e) žemas savęs vertinimas.
4. Elgesio ženklai tai – a) gėrimas; b) dažnesnis rūkymas; c) agresyvus vairavimas; d) rėkimas;
e) verkimas be priežasties; f) nervingas juokas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSocialinės psichologijos referatas
KategorijaPsichologija >  Socialinė psichologija
TipasReferatai
Apimtis14 puslapių 
Dydis25.73 KB
Švietimo institucijaVilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ
FakultetasVilniaus skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Stresas jo iveikimo galimybes [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 14 puslapių 
  • Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ / 3 Klasė/kursas
  • E. Čekuolienė
Pasidalink su draugais