Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Bibliotekininkystė>Praktikos ataskaita: Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka

Praktikos ataskaita: Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Pratarmė. Praktikos atlikimas vasario mėnesį. Praktikos atlikimas kovo mėnesį. Praktikos atlikimas balandžio mėnesį. Praktikos atlikimas gegužės mėnesį. Priedai (Praktikos privalumai, trūkumai ir pasiūlymai dėl praktikos tobulinimo).

Ištrauka

Informacinės visuomenės kūrimo kontekste keičiasi bibliotekų samprata – dabartiniu metu bibliotekos vis labiau orientuojasi į informacinę, komunikacinę funkcijas. Bibliotekos – tai kaimo informacijos centrai, atliekančios ne tik kultūrinę ir švietėjišką veiklą, sukauptų dokumentų fondų ir informacijos pateikimą vartotojams, bet ir suteikiančios galimybę naudotis naujausiomis technologijomis, internetu ir elektroninėmis paslaugomis.
Palangos miesto gyventojus aptarnauja Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka.
Fondo sudarymas, dokumentų tvarkymas, kompiuterinio katalogo sukūrimas, prisijungimas prie kompiuterinių tinklų vykdomas taip, kad užtikrintų nepertraukiamą vartotojų aptarnavimą. 2007m. bibliotekos aptarnavimo skyriuje įdiegta LIBIS skaitytojo aptarnavimo posistemė. Taigi miesto biblioteka siekia sukurti atvirą ir intensyvią informacijos erdvę, paremtą naujomis technologijomis ir kokybiškomis paslaugomis.
Palangos miesto viešoji biblioteka ir jos filialai yra miesto bendruomenės narių susibūrimų, susitikimų, prasmingo laisvalaikio praleidimo, skaitymo, kultūrinių pažinčių ir bendravimo vieta.
Mes džiaugiamės, kad dėka mano praktikos vadovės Audronės Balsės gavau progą praktiką atlikti būtent Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, kurioje turėjau galimybę panaudoti teorines žinias, įgytas paskaitų metu, bei įgyti praktikos įgūdžių dirbant šioje bibliotekoje.
Šios ataskaitos tikslas yra supažindinti praktikos vadovę su Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vykdoma veikla. Sieksime atskleisti šios nedidelės bibliotekos didelius pasiekimus, panaudojant per šį pusmetį įgytas žinias, pasitelkiant į pagalbą šios bibliotekos vadovą ir darbuotojus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasBibliotekininkystės praktikos ataskaita
KategorijaBibliotekininkystė
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis9 puslapiai 
Dydis18.71 KB
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita bibliotekoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais