Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Tarptautinė teisė>Laisvės teikti paslaugas Europos Sąjungoje. Laisvės išimtys

Laisvės teikti paslaugas Europos Sąjungoje. Laisvės išimtys

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – aiškiai ir suprantamai paaiškinti, kas tai yra laisvė teikti Europos sąjungoje paslaugas, bei kokios yra šios laisvės išimtys. Paslaugų reikšmė. Paslaugų kvalifikacija, sudėtis ir jų teikimo būdai. Paslaugų judėjimo samprata ir įgyvendinimas. Laisvo paslaugų judėjimo tikslai. Paslaugų teikimo reglamentavimas Europos sąjungos teisės aktuose. Lisabonos sutartis. Paslaugų direktyva. Finansinių paslaugų veikimo planas. Lisabonos strategija. Paslaugų vidaus rinkoje strategija. Laisvo paslaugų teikimo Europos sąjungoje išimtys. Laisvės teikti paslaugas draudimas dėl viešosios tvarkos, visuomenės saugumo, visuomenės sveikatos apsaugos arba aplinkos apsaugos. Darbuotojų komandiravimas į užsienį. Profesinių kvalifikacijų pripažinimas. Išvados. Pasiūlymai.

Ištrauka

Europos Sąjungos sukūrimas po dešimtmečius trukusių ir milijonus gyvybių nusinešusių karų buvo naujos eros – kurioje problemos sprendžiamos diskutuojant, o ne kariaujant, pradžia.
Europos Sąjunga (ES, angl. European Union - EU) yra dvidešimt septynių valstybių ekonominė bei politinė bendrija. Jos pirmtakė yra 1957 m. Romos sutartimi šešių Europos valstybių sukurta Europos Ekonominė Bendrija (EEB).
Jau beveik pusę šimtmečio Europos Sąjunga nuosekliai vykdo plėtros politiką tuo siekdama vis gilesnės integracijos. Didžiąją laiko dalį politikos plėtra bei integracija vyko lygiagrečiai. Dėl šios priežasties šiandien Europos Sąjunga yra saugesnė, įtakingesnė, galingesnė bei turtingesnė negu buvo jos pirmtakė Europos ekonominė bendrija prieš 50 metų.
Šiandien Europos Sąjungos valstybės narės naudojasi įvairiais privalumais – laisvoji rinka bei bendroji valiuta skatina ir lengvina prekybą, sukurta daugybė darbo vietų, darbuotojų teisės sustiprintos, piliečiams yra užtikrinta judėjimo laivė, užtikrinta paslaugų judėjimo laisvė, aplinka tausojama.
Šio darbo tikslas – aiškiai ir suprantamai paaiškinti, kas tai yra laisvė teikti Europos Sąjungoje paslaugas, bei kokios yra šios laisvės išimtys.
Darbo tikslo siekiau įgyvendindama šiuos uždavinius:
• Sužinoti paslaugų reikšmę;
• Išanalizuoti paslaugų kvalifikaciją, sudėtį ir jų teikimo būdus;
• Išsiaiškinti paslaugų judėjimo sampratą ir įgyvendinimą;
• Peržvelgti paslaugų teikimo reglamentavimą Europos Sąjungos teisės aktuose;
• Išanalizuoti laisvo paslaugų teikimo Europos Sąjungoje išimtys.
Rašant šį darbą atlikau teisės aktų ir dokumentų, reglamentuojančių laisvą paslaugų teikimą, mokslinės literatūros bei kitų literatūros šaltinių apie laisvą paslaugų judėjimą analizę. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTarptautinės teisės kursinis darbas
KategorijaTeisė >  Tarptautinė teisė
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Dydis75.94 KB
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasTeisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Laisves teikti paslaugas Europos Sajungoje. Laisves isimtys [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 4 Klasė/kursas
  • Andrius Juškys
Pasidalink su draugais