Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos strateginis planas

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos strateginis planas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Tikslas – pateikti ir išanalizuoti esamą Fondo valdybos strateginį planą. Strateginis planavimas. Strateginio planavimo esmė ir reikšmė. Organizacijos misija, vizija, tikslai. Nuosavos strategijos pasirinkimas. Strateginio plano parengimas. Tikslų nustatymas. Strategijos parengimas. Strateginio veiklos plano rengimo procesas. Strateginių planų programos. Strateginio plano modelio reglamentavimas. VSDF valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos strateginis planas. Bendrosios nuostatos. Valdymo srities būklės ir SSGG analizė. Valdymo srities būklės analizė. Stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių analizė. Stiprybės. Silpnybės. Galimybės. Grėsmės. Valstybinio socialinio draudimo fondo vizija, misija, tikslai. Vizija. Misija. Strateginiai tikslai. Siekiami rezultatai (vertinimo kriterijai). Strategijos įgyvendinimas ir atskaitomybė. Strategijos įgyvendinimo priemonių planas. Išvados. Summary.

Ištrauka

Įmonės strateginis planas – tai procesas, apimantis įmonės misiją, įmonės tikslus, įmonės strateginės veiklos elementų portfelio analizę ir įmonės galimybių įvertinimą. Strateginis planas rengiamas įvertinant įmonės dabarties ir ateities galimybes bei aplinkos patrauklumą. Jis rengiamas ne mažiau kaip 3-5 metams . Kiekviena privataus kapitalo įmonė ar viešojo sektoriaus įstaiga rengia šį planą, siekdama lanksčiai dalyvauti rinkoje ir sugebėti prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkos sąlygų, kurios gali daryti įtaką įmonės veiklai, jos pelnui.
Analizuojamas Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau Fondo valdyba) strateginio planas. Šio darbo aktualumą lemia šios įstaigos svarba Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie tiesiogiai susiję su šia institucija, t.y. dirbantieji ar pensininkai, gaunantys socialines pašalpas ar kt. asmenys. Įstaigos sudarytas strateginis planas padeda išvengti veiklos klaidų ir vykdyti efektyvų Fondo darbą.
Tyrimo objektu pasirinkta Fondo valdybos institucija, kurios pagrindinė funkcija – valstybinį socialinį draudimą reglamentuojančių teisės aktų įgyvendinimo užtikrinimas. Fondo valdybą sudaro 16 skyrių, jai pavaldžios 50 įstaigų – 47 teritoriniai skyriai ir Karinių ir joms prilygintų struktūrų skyrius, Užsienio išmokų tarnyba bei Mokymo centras. Teritoriniai Fondo valdybos skyriai renka valstybinio socialinio draudimo įmokas ir vykdo jų išieškojimą, tvarko apdraustųjų įskaitą, kontroliuoja laikinojo nedarbingumo nustatymo teisėtumą ir pagrįstumą bei atsako, kad teisingai ir laiku būtų skiriamos ir išmokamos pensijos, pašalpos bei kitos išmokos.
Tyrimo tikslas – pateikti ir išanalizuoti esamą Fondo valdybos strateginį planą. Atskleisti darbo tikslą keliami tokie uždaviniai: nurodyti, kas yra organizacijos strateginis planas, jo reikšmę, reglamentavimą, supažindinti su Fondo valdybos misija, vizija ir tikslais, ištirti įstaigos vidinę ir išorinę aplinkas, atlikti SSGG analizę bei nurodyti Fondo valdybos parengto 2009 – 2011 m. strateginio plano ištraukas.
Tam, kad nagrinėjama tema būtų kuo geriau atskleista, naudojamės moksline literatūra, publicistiniais straipsniais ir įžvalgomis, lokaliaisiais teisės aktais. Naudoti metodai, rengiant darbą, literatūros analizė, informacijos duomenų sisteminimas bei Fondo valdybos strateginio plano analizė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasViešojo administravimo kursinis darbas
KategorijaViešasis administravimas
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Dydis42.71 KB
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
FakultetasPolitikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos strateginis planas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Mykolo Romerio Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Česonis
Pasidalink su draugais