Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Psichologija>Organizacinė psichologija>Asmeninės karjeros planavimas ir vystymas: AB "Panevėžio statybos trestas"

Asmeninės karjeros planavimas ir vystymas: AB "Panevėžio statybos trestas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – išsiaiškinti asmeninės karjeros planavimo ir vystymo problemas. Asmeninė karjera. Karjeros planavimas ir vystymas. Asmeninės karjeros planavimas. Karjeros planavimo etapai. Savęs pažinimas ir įvertinimas. Galimybių tyrinėjimas ir numatymas. Tikslų nustatymas. Individualių karjeros tikslų parengimas. Asmeninės karjeros vystymas. Asmeninės karjeros problemos. Moterų ir vyrų elgesys siekiant karjeros. Asmeninės karjeros planavimo ir vystymo AB "Panevėžio statybos trestas" organizacijoje problemų tyrimas. Tiriamosios įmonės veiklos pristatymas. Tyrimo metodika ir organizavimas. Tyrimo rezultatų analizė. Išvados.

Ištrauka

Karjera apibūdina pasisekimą gyvenime, bei sėkmingą veiklą. Asmeninę karjerą pasiekti sudėtinga, todėl būtina ją planuoti ir vystyti. Karjeros vystymas, kaip visą gyvenimą trunkantis procesas, žinių visuomenėje tampa ypač aktualus dėl darbo rinkos kaitos, gebėjimų prisitaikyti bei tobulinti profesinius gebėjimus.
Už savo karjerą atsakingas kiekvienas žmogus, tačiau organizacija taip pat dalyvauja savo darbuotojų karjeros planavimo procese. Reikia pažymėti, kad Lietuvoje dar tik pradedama plačiau diskutuoti apie asmeninės karjeros planavimo ir vystymo galimybes, bei atsirandančias problemas, koncentruojant dėmesį į klausimą, ar reikia, kokia iš to nauda?
Karjeros vystymo ir planavimo pagrindus nagrinėja šie autoriai: Sakalas (2003), Petkevičiūtė (2006), Leonienė (2001), Vveinhardt (2008) ir kiti. Remiantis šių mokslininkų trumpa darbų apžvalga, bandėme atskliesti asmeninės karjeros planavimo ir vystymo procesą, ypatumus bei iškylančias problemas.

Darbo objektas – asmeninės karjeros planavimas ir vystymas.

Darbo tikslas – išsiaiškinti asmeninės karjeros planavimo ir vystymo problemas.

Darbo tikslui pasiekti iškelti tokie uždaviniai:
1. Apibrėžti asmeninės karjeros sampratą.
2. Aptarti asmeninės karjeros planavimą.
3. Išskirti karjeros planavimo etapus.
4. Išnagrinėti asmeninės karjeros vystymą.
5. Atskleisti asmeninės karjeros problemas.
6. Atlikti asmeninės karjeros planavimo ir vystymo tyrimą.

Darbo metodai:
• Mokslinės literatūros analizė.
• Anketinė apklausa.
• Dokumentų analizė. ...

Rašto darbo duomenys
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasHumanitarinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Asmenines karjeros planavimas ir vystymas AB Panevezio statybos trestas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Gudas
Pasidalink su draugais