Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Komunikacija>Verbalinės ir neverbalinės komunikacijos reikšmė

Verbalinės ir neverbalinės komunikacijos reikšmė

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Įvadas. Komunikacijos samprata. Verbalinė komunikacija. Verbalinės komunikacijos stiliai. Žodinė komunikacija. Viešosios kalbos. Jų parengimas ir logika, sakymo būdai bei stiliaus ypatumai. Rašytinė komunikacija. Dalykinių dokumentų stiliaus kultūra. Neverbalinė komunikacija. Neverbalinės komunikacijos grupės ir ženklai. Išvaizda – svarbus neverbalinės komunikacijos ženklas. Komunikacijos reikšmė. Anketa. Duomenų analizė. Išvados.

Ištrauka

Kiekvienas mūsų norėtume, kad kontaktai su kitais žmonėmis būtų visapusiškai naudingi ir darnūs. Plėtojant verslą, kuriant organizacijų filialus, tampa gana sudėtinga formuoti ir išlaikyti visaverčius santykius kolektyvuose. Palankus mikroklimatas organizacijose, kaip efektyvios komunikacijos rezultatas, yra vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių jų sėkmę.
Stebint Lietuvos socialinio gyvenimo raidą tampa akivaizdu, kad kai kurių problemų ir konfliktų mūsų visuomenėje priežastis – komunikacijos stoka.
Taigi šio darbo tikslai yra:
• Pateikti komunikacijos sampratą bei jos svarbą;
• Apibūdinti ir supažindinti su verbaline ir neverbaline komunikacija ir jos nauda mūsų gyvenime;
• Pabrėžti komunikacijos reikšmę.
Darbo uždaviniai:
• Apibrėžti komunikacijos esmę ir tikslus;
• Išskirti komunikacijos rūšis ir jų ypatybes.
Komunikacija atsirado nuo pat pirmų dienų kai Žemėje atsirado pirmieji žmonės. Ir su kiekviena diena, kiekvienais metais ar amžiumi ji tampa vis aktualesnė ir reikšmingesnė. Šiame darbe, pirmiausia, plačiau apžvelgiama, kas yra komunikacija ir kuo ji svarbi šiuolaikinėje visuomenėje. Išanalizavus tai, bandoma pristatyti apie verbalinę ir neverbalinę komunikaciją, jų rūšis ir funkcijas. Savaime aišku, kad komunikuojant arba bendraujant svarbu išmokti tinkamai kalbėti ir rašyti, todėl darbe yra aptariama kaip reikia pasirengti viešajai kalbai ir kokių reikalavimų reikia laikytis rašant dalykinius laiškus. Taip pat akcentuojami neverbaliniai ženklai, grupės ir jų svarba.
Galiausiai, išsiaiškinus komunikacijos ypatybes, aptariama apie taip pat svarbų komunikacijos ženklą – išvaizdą – kuri palieka didžiausią pirmąjį įspūdį ir turi didelę reikšmę komunikuojant su tam tikrais žmonėmis.
Pabaigoje dar kartą trumpai apžvelgiu komunkacijos svarbą ir jos reikšmę. O taip pat buvo padaryta apklausa, kurios duomenys buvo renkami anketinės apklausos metodu apklausus 100 žmonių, su tikslu išsiaiškinti mūsų visuomenės žinias ir nuomonę apie komunikaciją. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKomunikacijos kursinis darbas
KategorijaKomunikacija
TipasKursiniai darbai
Apimtis29 puslapiai 
Dydis72.88 KB
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verbalines ir neverbalines komunikacijos reiksme [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 29 puslapiai 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 2 Klasė/kursas
  • R. Mečelienė
Pasidalink su draugais