Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>.NET technologija

.NET technologija

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. NET technologija. NET įžanga. NGWS – naujos kartos Windows servisai. Microsoft NET. NET Interneto standartai. NET Framework. Papildoma informacija. NET šerdis. Web Servisai. Standartiniai ryšiai. Interneto saugyklos. Dinaminiai perdavimai internete. Interneto identiškumas. Bendravimas internetu. Interneto kalendorius. Interneto žinyno paslauga. NET programinė įranga. Windows NET. Office NET. ASP NET. Visual Studio NET. Visual Basic NET. SQL Server 2000. NET Web servisai. Kas yra Web servisai? XML pagrindo Web protokolai. HTTP. XML. SOAP. WSDL. UDDI. Nepriklausomybė nuo operacinių sistemų. Web servisų nauda. Konkurentai. Trūkumai. Išvados. PowerPoint pristatymas (11 skaidrių).

Ištrauka

Naujos technologijos iššaukia pasikeitimus ne tik kompiuteriuose, bet ir programinėje įrangoje. Dažniausiai naujos technologijos yra tokios pažangios, kad priverčia pakeisti net mūsų esmines prielaidas. Kompiuterijos pramonėje paskutinis toks išradimas yra Internetas. Jis privertė mus pergalvoti, kaip programinė įranga turėtų būti kuriama, kaip ji turėtų veikti ir kaip turėtų būti naudojama.

Kaip bebūtų šis procesas užima laiko. Dažniausia naujai atsiradusios galingos technologijos naudojamos ant senų platformų. Taip buvo ir su internetu. Prieš Microsoft .NET pasirodymą, mes naudojome senesnes platformas, su jose įspraustomis Interneto pajėgumais. Sistemos žinoma veikė, bet jos buvo brangios ir buvo sunku jas gaminti, naudoti ir aptarnauti.

Visa tai suprasdami, Microsoft prieš keletą metų pradėjo kurti naują platformą, pritaikytą Internetui. Rezultato pavadinimas yra .NET. Tai reprezentuoja lūžį Microsoft platformų su Windows programine įranga pasaulyje.

.NET TECHNOLOGIJA

Pati Microsoft pateikia štai tokį apibrėžimą:
.NET yra Microsoft Web servisų strategija apjungti informaciją, žmones, sistemas ir įrenginius, pasitelkiant programinę įrangą. Integruota Microsoft platformose, .NET technologija suteikia galimybę greitai kurti, skleisti, tvarkyti ir naudoti saugius sprendimus su Web servisais.

Tačiau panaršius internete, ir pasinaudojus paieškos sistemomis, galima rasti štai tokį apibrėžimą:
.NET tai technologinė platforma, skirta verslo taikomųjų programų kūrimui, naudojanti rinkinį įvairių technologijų - .NET Framework, daugialypes programavimo kalbas, įrankius (ypač Visual Studio .NET), taikomąsias programas (įtraukiant ir Microsoft Office) ir serverių technologijas (žinomas kaip Windows Server System). Kitaip tariant .NET yra viena pažangiausių Microsoft technologijų skirtų šiuolaikinės programinės įrangos, servisų bei komunikacijos priemonių gamybai. Į .NET platformą įeina tokie komponentai:

• Web kūrimo programos, darbalaukio programos, Web servisai ir mobiliosios taikomosios programos.
• Glaudi sąsaja su XML ir Web servisų technologijomis bei standartais.
• Programavimo kalbų pasirinkimas – nesenai pristatyta #C, Visual Basic .NET, Jscript .NET, Visual J# ir visas rinkinys trečiarūšių programavimo kalbų.
• CLR (common language runtime) funkcija. Common Language Runtime (CLR) tai aplinka, leidžianti tokį patį kodą, vadinamą Common Intermediate Language, paleisti skirtinguose kompiuteriuose, tokiuose kaip Windows PCs, Unix machines ir Macintosh.
• Paprasti Visual Studio .NET kūrimo įrankiai, skirti Windows taikomųjų programų kūrimui, Web servisams, bevielio tinklo programoms, ar biznio procesų integracijai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto referatas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Dydis279.69 KB
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKauno humanitarinis fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word NET technologija [speros.lt].doc
Microsoft PowerPoint pristatymas [speros.lt].ppt
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Vilniaus Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Dr. A. Lopata
Pasidalink su draugais