Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Lietuvos Respublikos (LR) krašto apsaugos sistemos karių socialinės garantijos

Lietuvos Respublikos (LR) krašto apsaugos sistemos karių socialinės garantijos

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Lietuvos respublikos krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymas. Ketvirtasis skirsnis karių tarnyba. 21 straipsnis. Bendrasis kario statusas. 40 straipsnis. Išeitinė pašalpa atleidžiant karį iš tarnybos. Karių aprūpinimas. 60 straipsnis. Karių tarnybiniai atlyginimai, priedai ir išmokos. 63 straipsnis. Karių aprūpinimas apranga, maistu ir tarnybine gyvenamąja patalpa. 64 straipsnis. Karių pašto siuntos, kelionių ir persikėlimo išlaidos. 65 straipsnis. Karių sveikatos priežiūra . 66 straipsnis. Karių draudimas. 67 straipsnis. Kompensacijos kario žūties ar sveikatos sutrikimo atveju. 68 straipsnis. Socialinės ir kitos su karo tarnyba susijusios garantijos. 69 straipsnis. Privalomąją karo tarnybą atlikusių karių skatinimas. 70 straipsnis. Karių pensijos.

Ištrauka

Krašto apsaugos sistema – Lietuvos Respublikos nacionalinio saugumo sistemos dalis, kurią sudaro valstybės institucijų, kurių paskirtis saugoti ir ginti valstybės suverenitetą, jos teritorijos neliečiamybę bei vientisumą, vykdyti Lietuvos tarptautinius gynybos ir karinio bendradarbiavimo įsipareigojimus, kitas su krašto apsauga susijusias funkcijas, taip pat šių institucijų įsteigtų įmonių ir įstaigų bei krašto apsaugos reikmėms skirtų karinių teritorijų ir kitų infrastruktūros objektų visuma.
Krašto apsaugos sistemos institucijos savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, įstatymais ir kitais Seimo priimtais teisės aktais, Respublikos Prezidento dekretais, Vyriausybės nutarimais, krašto apsaugos ministro įsakymais ir Lietuvos Respublikos tarptautinėmis sutartimis.
Lietuvos respublikos krašto apsaugos sistemos karių socialines garantijas reglamentuoja Lietuvos respublikos krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymas. Šis įstatymas nustato krašto apsaugos sistemos organizavimo, valdymo ir kontrolės pagrindus, karo tarnybos atlikimo ir karių aprūpinimo tvarką, taip pat civilių tarnybos krašto apsaugos sistemoje ypatumus.
Šio darbo tikslas – išanalizuoti Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos sistemos karių turimas socialines garantijas.
Darbo objektas – Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos sistemos karių socialinės garantijos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasViešojo administravimo kursinis darbas
KategorijaViešasis administravimas
TipasKursiniai darbai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis24.57 KB
AutoriusRolandas
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasDoc. dr. J. Matakas
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lietuvos Respublikos (LR) krasto apsaugos sistemos kariu socialines garantijos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2016-02-04 IP: 89.116.170.71
    Gari.Vorikas sako

    Įdomu...

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 14 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Doc. dr. J. Matakas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą