Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Pramonė ir gamyba>Praktikos ataskaita: alaus gamyba UAB "Švyturys-Utenos Alus"

Praktikos ataskaita: alaus gamyba UAB "Švyturys-Utenos Alus"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Susipažinimas su įmone. Įmonės istorija. Juridinis įmonės statusas. Apdovanojimai. Šakos (rinkos), kurioje įmonė veikia, apibūdinimas. Įmonės vizija, vertybės ir tikslai. Įmonės padaliniai ir darbuotojai. Gaunamos pajamos iš pagrindinės veiklos. Išvados.

Ištrauka

Mokslai gyvenime daug reiškia, bet kas iš tų mokslų, jei žinosim, o ne mokėsim. Tad kad ir ką besimokytum, tai reikia įprasminti realiame gyvenime, pasinaudoti savo bei išmoktomis žiniomis ir įprasminti jas. Vienas iš tokių būdų yra praktika, bet ji bus dar naudingesnė, jei ją atliksi su toje srityje patyrusiais žmonėmis. Savo pažintinę praktiką atlikau kartu su grupės draugu vienoje didžiausiu Lietuvos įmonių: UAB "Švyturys-Utenos Alus". Ši praktika buvo tik susipažinimas su įmone. Šios praktikos kartu ir jos ataskaitos tikslai:
• Susipažinti su įmone, jos atskirų skyrių veikla, sužinoti ką ši įmonė gamina ar kokias paslaugas teikia;
• Susipažinti su įmonės hierarchija pagal atliekamas funkcijas, darbo paskirstymo ir organizavimo principais.

Susipažinti su šia įmone mums nereikėjo, turbūt kiekvienas lietuvis žino ar bent jau yra girdėjęs apie šią įmone, tad iš kart atėję į ją, mes jau žinojome kuo ji verčiasi. Mums teko netik domėtis skyrių veikla, darbo organizavimu, bet teko pasijusti beveik kaip buhalteriais padedant darbuotojoms. Ilgai gaišti neteko, iškart kibome į darbą: susipažinome su įvairiomis programomis, kurios mums padėjo ieškoti įvairių dokumentų. Šis mūsų darbas buvo susijęs netik su dokumentų paieška įmonės kompiuterinėje bazėje, bet ir su dokumentų paieška archyvuose, o tai yra labai sunkus ir varginantis darbas. Mums taip pat teko susipažinti su detalesniu įmonės gamybos ratu – dalyvavome ekskursijoje po visą "Utenos Alus" daryklą, tuomet ir sužinojome įmonės istoriją ir dar daugiau apie įmonę. Visa tai yra aprašyta šioje pažintinės praktikos ataskaitoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPramonės ir gamybos praktikos ataskaita
KategorijaPramonė ir gamyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis16 puslapių 
Dydis50.2 KB
Švietimo institucijaUtenos kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita alaus gamybos imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais