Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Aplinkos būklės rodikliai: atliekų susidarymas 2006-2010 metais

Aplinkos būklės rodikliai: atliekų susidarymas 2006-2010 metais

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Santrauka. Statistinės priemonės, panaudotos atliekant surinktų pavojingų medžiagų statistikos tyrimą. Statistinės lentelės. Grafinis statistinių duomenų vaizdavimas. Santykiniai dydžiai ir jų skaičiavimas. Dinamikos santykiniai dydžiai. Struktūros santykiniai dydžiai. Intensyvumo santykiniai dydžiai. Koordinacijos santykiniai dydžiai. Vidutiniai dydžiai. Dinamikos eilučių rodikliai. Analitinių rodiklių apskaičiavimas. Vidutinių dinamikos rodiklių apskaičiavimas. Surinktų pavojingų atliekų prognozavimas. Prognozė pagal vidutinį absoliutinį padidėjimą trejiems metams. Prognozė pagal vidutinį didėjimo tempą trejiems metams. Surinktų pavojingų medžiagų prognozavimas naudojant trendą. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikinė statistika- tai mokslas apie informacijos rinkimą, analizavimą ir interpretavimą. Išskiriamos trys statistikos dalys: Duomenų rinkimas, aprašomoji statistika, nagrinėjanti duomenų sisteminimo metodus, statistinės išvados- analizė ir interpretavimo metodai. Nuo seno gamta buvo vertinama ir tausojama, tačiau mūsų laikais pastebėta visokiausių jos niokojimų būdų. Štai kad ir atliekų gausa ant mūsų tėvynės žemės. . Didėjant žmonių skaičiui bei jų poreikiams, kurių tenkinimui reikalinga vis daugiau aplinkos išteklių, imta svarstyti darnaus vystimosi problema. Norint sumažinti žmogaus įtaką gamtai, problema turi būti sprendžiama globaliai – Lietuva ne išimtis. Tad reikai pradėti daryti, o ne tik kalbėti, tam padeda darnaus vystimosi plėtra pasaulyje.
Šiame darbe bus aptariami aplinkos, pagal surinktų šiukšlių, būklės rodikliai.
Darbo tikslas: gebėti panaudoti ekonominės statistikos žinias pasirinktu atveju.
Darbo uždaviniai:
1. Paskaičiuoti visus esamus bei galimus santykinius dydžius.
2. Nustatyti vidutinius dydžius, priklausomai nuo turimų duomenų.
3. Paskaičiuoti dinamikos eilutės analitinius ir vidutinius rodiklius.
4. Atlikti gautų rezultatų analizę.


Šiuolaikinė statistika – tai mokslas apie informacijos rinkimą, sisteminimą, analizavimą ir interpretavimą. Daugumai žmonių žodis "statistika" primena gausybę skaičių, diagramų bei rodiklių su išsamiais komentarais.Viena iš statistikos svarbių dalių yra statistinės lentelės, kuriose išdėstomi statistinio suvedimo irvgrupavimo rezultatai. Jos yra aiškesnės ir vaizdingesnės už žodinį tekstą. Be to, jose rodikliai išdėstomi logiškiau, nuosekliau. Statistinėse lentelėse pateikiama statistinės visumos bendra charakteristika.
Pagal 1.1.1 lentelėje pateiktus duomenis galima padaryti išvadas, kad nagrinėjamo laikotarpio pradžioje (2006), buvo didžiausias susidariusių atliekų kiekis. Paskui kiekvienais metais šis skaičius ėmė mažėti, tačiau 2010 metais šis skaičius neproporcingai sumažėjo, bet padidėjo. Nors susidariusių atliekų skaičius padidėjo paskutiniaisiais metais, bet jis nepasiekė nagrinėjamo laikotarpio pirmųjų metų skaičiaus dydžio. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonominės statistikos referatas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasReferatai
Apimtis18 puslapių 
Dydis71.53 KB
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Aplinkos bukles rodikliai atlieku susidarymas 2006 2010 metais [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 18 puslapių 
  • Kauno kolegija / 2 Klasė/kursas
  • I. Jančiukienė
Pasidalink su draugais