Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Namų ūkio šalto vandens sunaudojimas ir prognozavimas: 2004–2007 metais

Namų ūkio šalto vandens sunaudojimas ir prognozavimas: 2004–2007 metais

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: Šalto vandens suvartojimo prognozė 2008 metams. Probleminės srities aprašas. Stebinių analizė. Modelio įvertinimas. Situacijų modeliavimas. Išvados.

Ištrauka

Vanduo - labiausiai paplitusi Žemėje medžiaga. Ji dengia ne tik 2/3 Žemės paviršiaus, bet vandens yra visuose gyvuosiuose organizmuose ir jis būtinas gyvybei palaikyti. Didėjant žmonių skaičiui ir plėtojantis pramonei, vis daugiau vandens suvartojama ir kartu užkrečiama. Daugybė vandens suvartojama sanitarinėms higieninėms ir buitinėms reikmėms, gamybai, technologiniams pramonės, statybos ir transporto procesams, žemės ūkiui, gaisrams gesinti, miestų gatvėms ir želdiniams laistyti.
Vandens vartojimo charakteristika kiekvienam namų ūkiui yra skirtinga. Individualieji gyvenamieji namai vandenį vartoja skirtingu laiku, dažnumu ir intervalais nei daugiabučiai gyvenamieji namai, o pastarieji – skirtingai nei administracinės ar visuomeninės paskirties pastatai. Tačiau juos analizuojant galima rasti bendras vartojimo tendencijas, kuriose yra daug pikų, minimumų ir maksimumų, sudarančių vartojimo charakteristiką. Analizuojant vandens vartojimo dėsningumus, galima nustatyti, kiek projektinės normos nukrypsta nuo faktinių poreikių.
Apskaičiuotas vidutinis vieno žmogaus suvartojamo vandens kiekis yra 100 - 600 litrų per parą, tai jo ekonominės gerovės, kultūrinio ir buitinio lygmens rodiklis. Jei lygintume su viduramžiais, kiekvienas miestietis suvartodavo 10 - 15 1itrų per parą, bet jau praėjusiame šimtmetyje šis poreikis siekė 30 - 45 litrus per parą (1).
Darbo objektas: Atrinkto namų ūkio šalto vandens suvartojimas, remiantis komunalinių paslaugų parodymų knygelėmis.
Darbo tikslas: Šalto vandens suvartojimo prognozė 2008 metams.
Uždaviniai:
• Atlikti stebinių analizę;
• Parinkti tinkamą regresijos modelį;
• Pateikti priklausomo kintamojo prognozę;
Darbo metodai: mokslinių straipsnių bei knygų ir vadovėlių analizavimas, medžiagos rinkimas bei tų duomenų sisteminimas, šalto vandens duomenų analizavimas ir įvertinimas, situacijų modeliavimas.

1. Probleminės srities aprašas
Šiame darbe analizuojamas šalto vandens sunaudojimo dinamika 2004 – 2007 metais. Jo duomenys, taip pat įvairūs santykiniai dydžiai pateikiami lentelėse. Lentelės yra vaizdesnės ir aiškesnės už žodinį tekstą, tad rodikliai išdėstomi logiškiau, nuosekliau. Tačiau tokia vaizdavimo forma yra nors ir visa apimanti, bet neinformatyvi, nes žmogaus protas nesugeba įvertinti gausios lentelėje pateiktos informacijos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonominės statistikos referatas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasReferatai
Apimtis20 puslapių 
Dydis1.7 MB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Namu ukio salto vandens sunaudojimas ir prognozavimas 2004 2007 metais [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 20 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais