Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Komunikacija>Projektai Belgijoje

Projektai Belgijoje

  
 
 
1234567
Aprašymas

Projektai Belgijoje. Įvadas. Virtualių bibliotekų bei duomenų bazių projektai. Smulkaus ir vidutinio verslo projektai. Išvados.

Ištrauka

Šio darbo tikslas atrasti mano pasirinktoje šalyje, Belgijoje, rengiamus projektus skirtus smulkiam ir vidutiniam verslui bei bibliotekoms. Pasiaiškinti, ar judama link informacinės visuomenės kūrimo, rinkos plėtojimo bei bibliotekų modernizavimo. Sužinoti, kiek informacijos yra prieinama užsieniečiui, tokiam pat vartotojui kaip ir belgui, bet nemokančiam valstybinių kalbų, t.y. vokiečių, prancūzų ar flamandų.
Didžiausio atgarsio sulaukęs projektas Belgijoje pavadinimu "With your Chip to the Lib" buvo pradėtas 2006 metų sausio mėnesį ir yra vis dar tebetęsiamas. Šio projekto tikslas modernizuoti bibliotekas įdiegiant eID – elektronines bibliotekų vartotojų korteles. Kortelių naudojimosi principas buvo labai supaprastintas ir pritaikytas bet kokio amžiaus ir net labai menko kompiuterinio raštingumo vartotojams. Bibliotekose pastatomi terminalai, kurie radijo bangomis nuskaito eID ir išsinešamą ar grąžinamą knygą. Šis projektas išsiplėtė ir jį papildė LoG-IN ir eVoice . Taip eID kortelių turėtojams suteikta ir palengvinta galimybė internetu naršyti po bibliotekų duomenų bazes, užsirezervuoti knygą ar prasitęsti jos turėjimą namuose. Terminalai užtikrina didesnį knygų, žurnalų, CD ir DVD saugumą, bibliotekų darbuotojai gali daugiau laiko skirti vartotojui, nes mažiau gaišta registruodami išnešamas ir grąžinamas knygas. Kol kas eID nepakeitė paprastų skaitytojų kortelių, o tik jas papildė, taip nesukeldamos kardinalaus pasikeitimo ir streso vartotojams. Šis projektas 2007 metų lapkritį buvo apdovanotas nacionaliniu Belgijos eValdžios apdovanojimu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKomunikacijos namų darbas
KategorijaKomunikacija
TipasNamų darbai
Apimtis4 puslapiai 
Dydis12.96 KB
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKomunikacijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Projektai Belgijoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 4 puslapiai 
  • Vilniaus Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Rasa Jakutavičiūtė Ricciardi
Pasidalink su draugais