Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Psichologija>Septynios taisyklės, kurios padarys jūsų šeimyninį gyvenimą laimingesnį

Septynios taisyklės, kurios padarys jūsų šeimyninį gyvenimą laimingesnį

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Septynios taisyklės, kurios padarys jūsų šeimyninį gyvenimą laimingesnį. 1 taisyklė. Neieškokite priekabių, nepriekaištaukite ir nebumbėkite. 2. Taisyklė. Nesistenkite pakeisti savo partnerį. 3. Taisyklė. Nekritikuokite. 4 taisyklė. Negailėkite nuoširdaus pagyrimo. 5 taisyklė. Parodykite šiek tiek dėmesio. 6 taisyklė. Būkite taktiškas ir mandagus. 7 taisyklė. Paskaitykite gerą knygą apie seksualinį sutuoktinių gyvenimą. Išvados.

Ištrauka

Šeima yra būtinas nepamainomas gėris visai visuomenei. Ji turi būti visos visuomenės teisiškai pripažįstama, saugoma ir skatinama. Šeima – tai unikali socialinė institucija , susidedanti iš šeimos narių. Bendriausia šeimos funkcija yra laimės siekimas.
Visi mes norime, kad mūsų šeimyninis gyvenimas būtu laimingas, nepriekaištingas ir be jokių rūpesčių. Gaila, bėt taip nėra. Kad šeimyninis gyvenimas būtų laimingas reikia daugelio dalykų ir mums sunku suprasti kokių. Naudodamas informacijos šaltinius mėginsiu pateikti kaip padaryti šeimyninį gyvenimą laimingesnį.
Darbo tikslas: išanalizuoti informacijos šaltiniuis, kaip šeimyninį gyvenimą padaryti laimingesnį.
Darbo uždaviniai:
1. Apžvelgti informacijos šaltinius.
2. Pateikti taisykles, kurios padarys šeimynini gyvenimą laimingesnį.Rengiant šį darbą buvo panaudoti 3 informacijos šaltiniai "Bendravimo psichologija", internėtinės svetainės www.tavoseimai.lt staripsnis Kaip išmokti skirti laiką savo šeimai? kuri parašė Karen Horald ir D. Karnegio knyga "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms". Šiose knygose yra aiškinama kaip reikia bendrauti su žmonėmis, kaip tinkamai elgtis ir kokių dalykų reikia vengti.
"Bendravimo psichologija" - vadovėlis kuris moko bendravimo meno. Knygoje yra pateikiama kaip išmokti sėkmingai bendrauti. 7 skyriuje aprašomi tarp asmeniniai santykiai, kaip jie vystosi ir nuo ko priklauso jų pobūdis. Rašoma kodėl ir kaip mes atsiskleidžiame bendraudami su įvairiais žmonėmis, kas lemia žmonių patrauklumą tarpusavio santykiuose. Paaiškinama kas yra meilė ir kokios jos rūšys. Pateikiamos kokios nesėkmių tarpusavio santykių priežastys. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPsichologijos namų darbas
KategorijaPsichologija
TipasNamų darbai
Apimtis8 puslapiai 
Dydis16.24 KB
Švietimo institucijaISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetas
FakultetasISM Kaune
Failo pavadinimasMicrosoft Word Septynios taisykles kurios padarys jusu seimynini gyvenima laimingesni [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 8 puslapiai 
  • ISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Burauskas
Pasidalink su draugais