Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Komunikacija>Knygų leidybinė veikla Lietuvoje

Knygų leidybinė veikla Lietuvoje

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įvadas. Leidybinės veiklos samprata ir struktūra. Knygų leidybinės veiklos planavimas ir priežiūra. Knygų leidybinės veiklos planavimas. Knygų leidybinės veiklos priežiūra. Knygų leidybinės veiklos perspektyvos. Išvados.

Ištrauka

Leidyba žmonių gyvenime atsirado labai seniai. Prasidėjusi piešiniais uolose ir įrašais akmenyje, vėliau ji reiškėsi molinėse plytelėse, palmių lapuose, bambuko lentelėse, kai žmonės išmoko pritaikyti raštui papirusą, gaminti pergamentą, o vėliau ir popierių.
Leidybai Lietuvoje, kaip ir kituose pasaulio kraštuose, turėjo pribręsti tam tikros socialinės ekonominės ir kultūrinės sąlygos. Pirmiausia turėjo iškilti poreikis knygai, susidaryti pakankamas skaičius skaitančių žmonių. Buvo leidinių, kuriuos reikėjo išleisti didesniais tiražais ir paskleisti po visą pasaulį, todėl pradėjo kurtis pirmosios spaustuvės tuo pačiu prasidėjo jau pirmosios leidybinės veiklos užuomazgos.
Šiandien leidybinė veikla yra planuojama, organizuojama ir prižiūrima valstybės institucijų. Leidyklų tinklas jungia visą Lietuvą ir teikia įviariausius leidinius šalies gyventojams.
Šio darbo tikslas yra – apžvelgti kaip planuojama ir prižiūrima knygų leidybinė veikla Lietuvoje ir kokia jos perspektyva.
Uždaviniai:
1. išsiaiškinti, kas yra leidybinė veikla ir jos struktūrą;
2. aptarti kaip yra planuojama ir prižiūrima knygų leidybinė veikla.
3. apžvelgti knygų leidybinės veiklos perspektyvą Lietuvoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKomunikacijos referatas
KategorijaKomunikacija
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Dydis18.6 KB
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Knygu leidybine veikla Lietuvoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 3 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais