Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Komunikacija>Suinteresuotų šalių valdymo strategijos

Suinteresuotų šalių valdymo strategijos

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Suinteresuotų šalių esmė. Suinteresuotų šalių strateginis valdymas. Projekto suinteresuotų šalių valdymo strategijų analizė. Išvados.

Ištrauka

Visos organizacijos, nepriklausomai nuo to ar jos yra privačios, ar viešos, nėra izoliuotos, todėl ir kiekvieno projekto sėkmė priklauso nuo daugelio veiksnių, o ypač didelę įtaką turi žmogiškieji ištekliai ir socialinė aplinka, kurioje projektas vykdomas. Aplinka šiuo požiūriu suprantama kaip valdžios, gamybiniai, verslo, viešieji ir visuomeniniai objektai bei subjektai, vartotojai – t.y. suinteresuotos projekto vykdymu šalys (subjektyvūs veiksniai) ir fizinė aplinka (objektyvūs veiksniai). Įvairūs aplinkos veiksniai, pavyzdžiui, vadovaujančių politinių jėgų ir vyriausybės pasikeitimas, viešoji nuomonė, įstatymų ir reglamentuojančių teisės aktų pataisos, ekonominiai pokyčiai organizacijoje, šalyje ar užsienyje, pokyčiai verslo aplinkoje, novatoriškų metodų ir technologijų naudojimas, verslo krypties pasikeitimai, konkurentų veikla ir pan. daro teigiamą arba neigiamą įtaką ne tik projektui, bet ir jį vykdančiai organizacijai.
Dėl to, norint, kad projekto aplinka būtų palanki ir kiek galima pastovesnė, ji turi būti valdoma. Ši koncepcija padeda žmonėms ir organizacijoms susitarti dėl bendrų tikslų, dalyvavimo, ribų ir naudingumo, t. y. lanksčiai planuoti savo veiklą [15]. Tačiau tai turi vykti tikslingai, o akcentuotina, kad yra daug suinteresuotųjų šalių valdymo strategijų, bet organizacijos privalo pasirinkti jiems labiausiai tinkančią. Šis pasirinkimas nėra lengvas, tam reikia turėti aiškų suvokimą apie suinteresuotąsias šalis, apie jų valdymo, bendradarbiavimo ir pan. aspektus, jų ypatumus.
Todėl šio darbo tikslas – išanalizuoti ir įvertinti suinteresuotųjų šalių valdymo strategijas. Šiam tikslui pasiekti yra iškelti šie uždaviniai:
• išsiaiškinti suinteresuotųjų šalių esmę ir reikšmę projektui;
• išanalizuoti suinteresuotųjų šalių strateginio valdymo ypatumus;
• išnagrinėti suinteresuotųjų šalių valdymo strategijas;
Tyrimo metodai: pasitelktas mokslinės literatūros, kokybinės turinio analizės metodas, nes jis geriausiai leidžia išanalizuoti bei įvertinti reikiamus šaltinius, informaciją. Atrankos principai: pasirinkta tikslinė šaltinių atranka [5, 224–231]. Darbui parengti buvo naudotasi moksline literatūra, straipsniais ir mokomosiomis knygomis projektų valdymo, jų rengimo bei suinteresuotųjų šalių valdymo tematika. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKomunikacijos referatas
KategorijaKomunikacija
TipasReferatai
Apimtis26 puslapiai 
Dydis818.78 KB
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasKomunikacijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Suinteresuotu saliu valdymo strategijos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 26 puslapiai 
  • Vilniaus Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Janiunienė
Pasidalink su draugais