Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Pareigūnų darbas pasienio kontrolės punktuose (PKP)

Pareigūnų darbas pasienio kontrolės punktuose (PKP)

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Asmens pasienio tikrinimas. Pasienio tikrinimai automobilių kelių Pasienio kontrolės punktuose (PKP). Pasienio tikrinimai geležinkelio Pasienio kontrolės punktuose (PKP). Pasienio tikrinimai jūrų ir upių uostų Pasienio kontrolės punktuose (PKP). Transporto srauto organizavimas ir reguliavimas. Laivai, jų tikrinimas. Mažieji laivai, jų tikrinimas. Autotransporto priemonės, jų tikrinimas. Transporto priemonių bei asmenų neįleidimas į Lietuvos Respubliką (LR) arba grąžinimas į Lietuvos Respubliką (LR). Grąžinamų asmenų priėmimas ir perdavimas. Pasienio tikrinimai oro uostų Pasienio kontrolės punktuose (PKP). Atskridusių į tarptautinį oro uostą keleivių tikrinimas. Atskridusių orlaivių įgulų ir jų bagažo tikrinimas. Išskrendančių iš tarptautinio oro uosto keleivių tikrinimas. Išskrendančių iš oro uosto orlaivių įgulų tikrinimas. Orlaiviais gabenamų importuojamų, eksportuojamų ir tranzitų vežamų prekių, pašto siuntų tikrinimas ir dokumentu kontrolė. Atskridusių į oro uostą ir išskrendančių iš jo orlaivių aptarnavimas ir tikrinimas. Išvada. Priedai (1).

Ištrauka

Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai didžiąją dalį atliekamų funkcijų vykdo pasienio kontrolės punktuose, kur atlieka asmenų ir transporto priemonių vykimo per valstybės sieną teisėtumo tikrinimą, asmenų ir transporto priemonių, kertančių valstybės sieną, bei gabenamų krovinių radiacinė kontrolė ir kitus tikrinimo veiksmus. Pasirinkau šią temą, norėdamas atskleisti pareigūnų darbą įvairiuose pasienio kontrolės punktuose, su kokiom problemom bei ypatumais susiduria VSAT pareigūnai dirbdami tam tikruose PKP.
Asmens pasienio tikrinimas

Asmens tikrinimas pagal kontrolės lygį gali būti minimalus ir išsamus. Minimalaus asmens tikrinimo metu nustatoma asmens tapatybė, remiantis pateiktais kelionės dokumentais, tikrinama, ar kelionės dokumentas suteikia teisę vykti per valstybės sieną, ar jis galioja (ar nėra pasibaigęs galiojimo laikas), ar nėra padirbtas ar suklastotas. Išsamaus asmens tikrinimo metu Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai atlieka minimalaus tikrinimo veiksmus ir papildomai išsiaiškina ar asmens pateiktas kelionės dokumentas yra pripažįstamas tinkamu atvykti į Lietuvos Respubliką, ar jis turi galiojančią vizą (jei jis ją privalo turėti), koks atvykstančių užsieniečių vykimo tikslas, kelionės pobūdis, tikrina, ar atvykstantys užsieniečiai turi pakankamai lėšų pragyventi buvimo Lietuvos Respublikoje metu, ar nėra įtraukti į užsieniečių, kuriems draudžiama atvykti į Lietuvos Respubliką, sąrašą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasViešojo administravimo namų darbas
KategorijaViešasis administravimas
TipasNamų darbai
Apimtis16 puslapių 
Dydis430.11 KB
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
FakultetasViešojo saugumo fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pareigunu darbas pasienio kontroles punktuose (PKP) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 16 puslapių 
  • Mykolo Romerio Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Girnauskas
Pasidalink su draugais