Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Komunikacija>Efektyvus pranešimas organizacijoje: galimybės ir problemos

Efektyvus pranešimas organizacijoje: galimybės ir problemos

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Dalykinės komunikacijos kursinis darbas. Įvadas. Darbo tikslas: išsiaiškinti pagrindinius efektyvaus pranešimo parengimo aspektus, problemas ir galimybes. Pranešimas organizacijoje. Efektyvaus pranešimo rašymas. Efektyvaus pranešimo sakymas. Pranešimo pradžia. Pranešimo eiga. Pranešimo užbaigimas. Grįžtamasis ryšys. Auditorijos (pakylos) baimė, jos nugalėjimas. Vaizdinės priemonės pranešimuose. Nežodinis bendravimas. Anketinės apklausos analizė. Išvados.

Ištrauka

Kiekvieną dieną mes bendraujame, palaikome idėjas, joms prieštaraujame ar tiesiog įsimename. Kad ir kur būtume, kad ir kokiai organizacijai priklausytume, esame priversti komunikuoti su aplinkiniais. Gebėjimas bendrauti labai lemia sėkmę ir daugelyje profesinės veiklos sričių. Dažnai jis vertinamas ne mažiau nei dalykinės žinios ir profesiniai įgūdžiai. Dėmesio atkreipimas, idėjų perteikimas ir trokštamo rezultato siekis – visais atvejais dėmesys patraukiamas panašiai. Daugelis kasdieniame gyvenime šį procesą valdo sėkmingai. Aiškus minčių reiškimas ir sugebėjimas sudominti klausytojus padeda nepalūžti auditorijoje. Deja, kai tenka pasisakyti viešai, kai kurie mūsų nebepasitiki savimi. Kiti nebijo pasisakyti kalbėti viešai, bet per mažai dirba, kad tinkamai atliktų užduotį. Ir vienų, ir kitų rezultatas vienodas – prastas pasirodymas. Galima sakyti sėkmė visada pasiekiama, jeigu mokama tinkamai bendrauti. Ne veltui Stendelis yra pasakęs: "Mokėti kalbėtis – talentas".
Efektyvaus pranešimo, kaip ir bet kurio kito rašto darbo, rašymas prasideda nuo temos pasirinkimo bei tikslų iškėlimo. Tačiau to nepakanka, nes yra ir kitų veiksnių, lemiančių sėkmingumą. Privalu laikytis tam tikrų žingsnių, kuriuos išdėstysime savo darbe. Taip pat apžvelgsime problemas, kurios iškyla rengiant pranešimą, ir galimybes, kurias jis gali suteikti.
Nagrinėjamos temos aktualumas: gebėjimas efektyviai pasisakyti yra viena svarbiausių įgyjamų vadovo savybių. Kadangi daugeliui žmonių stinga drąsos viešai kalbėti, todėl drąsiai kalbantis asmuo turi pranašumą prieš konkurentus siekiant aukštesnių pareigų.
Mūsų darbo tikslas: išsiaiškinti pagrindinius efektyvaus pranešimo parengimo aspektus, problemas ir galimybes. Kad pasiektume tikslą, išsikėlėme šiuos uždavinius:
• išanalizuoti turimą literatūrą apie pranešimus organizacijose;
• pateikti etapus, kaip parašyti ir pasakyti efektyvų pranešimą;
• išsiaiškinti problemas ir galimybes, kurios dažniausiai pasitaiko rengiant ir pristatant pranešimus;
• ištirti ir aprašyti studentų nuomonę apie efektyvų pranešimą;
Tyrimo metodas: anketinė apklausa. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKomunikacijos kursinis darbas
KategorijaKomunikacija
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Dydis61.39 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Efektyvus pranesimas organizacijoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • V. Stanišauskienė
Pasidalink su draugais