Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Rinkodara>Kainodara>Kainodaros organizavimas: UAB "Tekstilė"

Kainodaros organizavimas: UAB "Tekstilė"

Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti kainodaros organizavimą įmonėje UAB "Tekstilė", pateikti keturis kainodaros skaičiavimo būdus. Teorinė dalis. Kainos samprata ir reikšmė. Kainos nustatymo metodai. Kainos nustatymas orientuojantis į išlaidas. Kainos nustatymas orientuojantis į paklausą. Kainos nustatymas orientuojantis į konkurentus. Veiksniai, įtakojantys kainodaros sprendimus. Kainų politika ir jo tikslai. Kainų strategija ir jos tikslai. Kainodara skirtingose rinkos tipuose. Kainų nuolaidų sistema. Vidinė kainodara. Segmentinė kainodara. Kainų nustatymas tarptautinėje rinkoje. Praktinė dalis. UAB "Tekstilė" apibūdinimas. Teisinė įmonės veiklos organizavimo forma. Įmonės komercinės-ūkinės veiklos organizavimas. Įmonės komercinės-ūkinės veiklos aprašymas Produktų realizavimo rinkos analizė. Šakos ir rinkos apibūdinimas. Trumpas šakos aprašymas. Rinkos tipo identifikavimas. Produkto kainos nustatymo principai UAB "Tekstilė". Įmonės naudojami kainų nustatymo metodai. Produkto EXW kainos skaičiavimas. Siūlo pardavimo vartotojui kainos nustatymas. Kainos nustatymas nenuostolingumo metodu Optimalaus kainų lygio skaičiavimas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Visoms organizacijoms, parduodančioms tam tikras prekes ar paslaugas, kiekvieną dieną tenka priimti sprendimus, kurie susieti su kainodara. Todėl labai svarbu pažinti įvairias kainodaros subtilybes ir kuo giliau nagrinėti su kainodara susijusius klausimus. Juk siekiant užsitikrinti gyvavimą stiprėjančios konkurencijos sąlygomis, viena iš pagrindinių įmonės strategijos krypčių remiasi pasirenkama kainodaros sistema. Taigi nuo to, kaip tikslingai bus pasirinkta įmonės kainų politika, labai priklausys jos sėkmė – užimama rinkos dalis, pajamos, pelnas, vertė rinkoje.
Kalbant apie atskiros firmos kainų politiką, galima pabrėžti, kad kiekviena organizacija paprastai sudaro vienokį ar kitokį ilgalaikio komercinio darbo planą, nustato rinkos strategiją, iškelia tikslus, kurių numato siekti.
Kaina yra vienas pagrindinių organizacijų politikos elementų, tai komercinė priemonė, realizavimo, arba marketingo, instrumentas.
Kainų nustatymas beveik visose šakose yra viena sudėtingiausių ir svarbiausių įmonių problemų. Tai ne vienkartinis aktas, o procesas, einąs nuo prekės "gimimo" per visą jos "gyvenimo" rinkoje ciklą.
Darbo tikslas :
išanalizuoti kainodaros organizavimą įmonėje UAB "Tekstilė";
pateikti keturis kainodaros skaičiavimo būdus;
pritaikyti žinias.
Darbo uždaviniai:
susipažinti su kainodaros sąvokomis;
apibrėžti kainą, jos nustatymo metodus;
apžvelgti kainų politiką, strategiją, nuolaidų sistemą;
įvertinti kainodarą skirtinguose rinkos tipuose;
apibūdinti įmonę UAB "Tekstilė"; šaką ir rinką, kuriose ji veikia;
identifikuoti pasirinkto produkto kainos nustatymo metodą įmonėje;
apskaičiuoti pasirinkto produkto kainą nurodytais keturiais metodais;
apibūdinti įmonės kainodaros strategiją, kainų nuolaidas ir kainodaros ypatumus;
pateikti išvadas ir pasiūlymus lyginant su įgytomis žiniomis
Darbo metodai:
analizė;
sisteminimas;
skaičiavimas;
apibendrinimas
Darbo apribojimai: konfidencialumas (netikras pavadinimas, suapvalinti duomenys) ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKainodaros kursinis darbas
KategorijaRinkodara >  Kainodara
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Dydis186.26 KB
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kainodaros organizavimas UAB Tekstile [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Garškaitė
Pasidalink su draugais