Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Komunikacija>Vidinė komunikacija: ryšiai su darbuotojais

Vidinė komunikacija: ryšiai su darbuotojais

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Ryšių su visuomene kursinis darbas. Įžanga. Vidinė komunikacija. Vidinės komunikacijos tikslai. Vidinės komunikacijos veiksmingumas. Vidinės komunikacijos veiksmingumą rodo. Neefektyvios komunikacijos bruožai. Vidinės komunikacijos stiliai. Vidinės komunikacijos turinys. Komunikacijos metodai. Rašytinės/vizualinės priemonės. Ryšiai su darbuotojais. Efektyvaus organizacijos ir darbuotojų bendravimo sąlygos. Bendravimo organizacijos viduje principai. Darbuotojų komunikacijos turinys. Darbuotojų tipai. Ryšiai su bendruomene. Pagrindiniai organizacijos ryšių su bendruomene uždaviniai. Efektyvaus bendravimo su visuomene būdai. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikiniame versle viena dažniausių verslo klaidų komunikacijos srityje – menkas dėmesys vidinei komunikacijai. Kuom naudinga vidinė komunikacija? Efektyviai komunikuojanti organizacija gali pasiekti daugiau per trumpesnį laiką. Tvarkinga ir efektyvi vidinė komunikacija yra puikus vadovavimo įrankis įgalinantis įtakoti organizacijos kultūrą, nuostatas ir keisti darbuotojų elgesį. Tik efektyvios vidinės komunikacijos dėka organizacija gali operatyviai reaguoti į išorinius pokyčius. Tik gerai informuoti darbuotojai, aiškiai suvokiantys organizacijos viziją, misiją ir tikslus gali formuoti teigiamą įvaizdį visuomenėje. Būtent todėl kalbėdami apie vidinę komunikaciją turėtume galvoti apie individualius kanalus, apie skirtingus darbuotojų poreikius ir informacijos pateikimo būdus.
Svarbu atverti vidinės komunikacijos teikiamas galimybes ir paskatinti naudotis šia neatrasta vadovavimo priemone. Sumaniai valdoma ir tvarkinga vidinė komunikacija leidžia vadovams daryti tikrus stebuklus organizacijoje.
Taigi šiame darbe bandysiu išnagrinėti kas yra vidinė komunikacija, kodėl ji būtina visose organizacijose, taipogi kokį vaidmenį vaidina komunikacijoje darbuotojai ir bendruomenė. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasKomunikacijos kursinis darbas
KategorijaKomunikacija
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Dydis28.77 KB
Švietimo institucijaVilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ
FakultetasVilniaus skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vidine komunikacija rysiai su darbuotojais [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ / 3 Klasė/kursas
  • A. Juodgalvytė
Pasidalink su draugais