Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Statistika>Ekonominė statistika>Statistikos tyrimas: mažmeninė prekyba ir maitimo įstaigų apyvarta Panevėžyje

Statistikos tyrimas: mažmeninė prekyba ir maitimo įstaigų apyvarta Panevėžyje

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Mažmeninės prekybos ir maitinimo įstaigų apyvartos statistinio tyrimo samprata. Statistinio tyrimo metodai ir tyrimo eksponavimas grafinėmis priemonėmis. Statistinio tyrimo eksponavimas grafinėmis priemonėmis. Mažmeninės prekybos ir maitinimo įstaigų apyvartos statistinio tyrimo eiga ir instrumentarijus. Maitinimo įstaigų apyvartos statistinio tyrimo rezultatai. Regionų tarpusavio sąveikos analizė. Mažmeninės prekybos ir maitinimo įmonių apyvartos skaičiaus prognozė. Išvados.

Ištrauka

Mažmeninė prekių apyvarta – tai pajamos, gautos pardavus naujas ar naudotas prekes gyventojams jų asmeniniams bei namų ūkio poreikiams tenkinti. Mažmeninė prekių apyvarta apskaitoma faktinėmis pardavimo kainomis.
Atliksime statistinį tyrimą, kuris mums padės nustatyti tiriamuoju laikotarpiu tam tikruose rajonuose, esančių mažmeninės prekybos ir maitinimo įmonių apyvartą , atlikti kuo tikslesnę ateities prognozę.
Tyrimo naujumas: Mažmeninės prekių apyvartos analizės procese naudojami ekonominio ir socialinio įmonės vystymo plano, buhalterinės ir statistinės apskaitos, normų, taktinių ir strateginių ekonominio ir socialinio vystymo prognozių ir kitų informacijos šaltinių duomenys bei stebėtojų asmeninė medžiaga. Labai didelę reikšmę prekių apyvartos planavime ir statistikoje turi mažmeninės prekių apyvartos prekinio aprūpinimo balanso sudarymas. Šio balanso paskirtis – statistiniu požiūriu susieti prekių išteklius su jų panaudojimu.
Tyrimo aktualumas: Šiandien kai yra ištikusi pasaulinė finansų krizė yra aktualu šnekėti apie kompanijų ir firmų apyvartą, kadangi vienas veiksnių jas įtakojančių, yra sėkminga ir stabili finansų sektoriaus plėtra.
Tyrimo tikslas - ištirti mažmeninės prekybos ir maitinimo įstaigų apyvartą Lietuvos Respublikoje ir Panevėžio apskrityje.
Tyrimo uždaviniai:
Išanalizuoti literatūrą, susijusią su nagrinėjama tema;
Išanalizuoti statistinius duomenis;
Ištirti statistinių rodiklių panaudojimo būdus;
Pateikti grafinį duomenų vaizdą;
Nustatyti duomenų tarpusavio sąryšį;
Atlikti statistinę prognozę.
Panaudojant statistinio prognozavimo metodus, įvertinti kaitos tendencijas ir prognozuoti 2 metams.
Tyrimo objektas – mažmeninės prekybos ir maitinimo įstaigų apyvarta.
Tyrimo dalykas - mažmeninės prekybos ir maitinimo įstaigų apyvartos kaita.


Tyrimo metodai:
Literatūros paieška ir sisteminimas;
Turinio analizė;
Praktinių uždavinių analizė.
Teorinėje dalyje aptarsime statistinės informacijos rinkimo metodus ir procedūras, naudodamiesi įvairiais literatūros šaltiniais analizuosime įvairius rodiklius teoriškai. Metodinėje dalyje aptarsime charakteristikas, kurios bus panaudojamos praktikoje, apibrėšime, kokiais principais analizuosime. Paskutinėje, praktinėje dalyje, pateiksime gautus rezultatus ir jų interpretaciją. Išvadose pateiksime apibendrintus komentarus, analizės rezultatus, prognozes ateičiai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEkonominės statistikos kursinis darbas
KategorijaStatistika >  Ekonominė statistika
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Dydis626.69 KB
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Statistikos tyrimas mazmenine prekyba ir maitimo istaigu apyvarta Panevezyje [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 26 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • S. Vaitkevičius
Pasidalink su draugais