Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Civilinė teisė>Praktikos ataskaita: teisminis skolų išieškojimas UAB "Skolų rizikos sprendimai"

Praktikos ataskaita: teisminis skolų išieškojimas UAB "Skolų rizikos sprendimai"

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Teorinė užduotis. Įmonės sudarytos sutartys. Juridinių asmenų atstovavimo galimybės įmonėje. Įmonės prievolės, jų įvertinimas. Įmonės bylos teisme. Įmonės steigimą reglamentuojantys teisės aktai. Įmonės reorganizavimo, likvidavimo galimybės. Praktinė analizė. Atstovavimo sutartis. Prievolių sutartis. Nuosavybės teisės įgijimo sutartis. Draudimo sutartis.

Ištrauka

Praktiką atlikinėjau UAB "Skolų rizikos sprendimai". Ši įmonė savo klientams siūlo visapusiškas, efektyvias bei inovatyvias paslaugas, susijusias su debitorinių įsiskolinimų prevencija, jų administravimu ir išieškojimu, nepriklausomai nuo to kas yra skolininkas fizinis ar juridinis asmuo. Sėkmingai naudojasi Lietuvos ir Europos dirbančių įmonių patirtimi ir "outsourcing" (angl. outsourcing – išorinis šaltinis) principu. Vadovaujantis šiuo principu įmonė, sutelkdama visas jėgas ir personalo darbą tiesioginės veiklos vykdymui, naudojasi kitų platų paslaugų spektrą siūlančių bendrovių techninėmis, reklamos, audito, finansų, teisinėmis taip pat įsiskolinimų administravimo ir išieškojimo paslaugomis.
UAB "Skolų rizikos sprendimai" vykdydama ikiteisminį ir administruodama teisminį skolų išieškojimą, bendradarbiauja su sėkmingiausiai dirbančiais Lietuvos antstoliais, aptarnaujančiais visų Lietuvos Respublikos apylinkių teismų teritorijas- taip yra užtikrinamas debitorinių įsiskolinimų išieškojimas visoje Lietuvos teritorijoje.
Įmonės veiklą reglamentuoja LR Akcinių bendrovių įstatytamas, kuris nustato jos steigimą, valdymą, veiklą, reorganizavimą, pertvarkymą, atskyrimą ir likvidavimą, taip pat akcininkų teises ir pareigas bei jos veiklos nutraukimą. Pagal šį įstatymą įmonė yra ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo – uždaroji akcinė bendrovė, kuri pagal savo prievoles atsako tik savo turtu. Akcininkai pagal įmonės prievoles arsako tik ta suma, kurią jie privalo sumokėti už pasirašytas akcijas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasCivilinės teisės praktikos ataskaita
KategorijaTeisė >  Civilinė teisė
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis12 puslapių 
Dydis57.76 KB
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasTeisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita teisminis skolu isieskojimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Praktikos ataskaitos
  • 12 puslapių 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 2 Klasė/kursas
  • dr. Lina Novikovienė
Pasidalink su draugais