Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Interneto paslaugų tiekėjai Lietuvoje (3)

Interneto paslaugų tiekėjai Lietuvoje (3)

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Interneto paslaugos. Populiariausios interneto paslaugos Lietuvoje. Internetas komutuotąja linija("dial- up"). Skaitmeninė abonentinė linija(dsl). Kabelinis internetas. Internetas radijo bangomis(bevielis internetas). Internetas mobiliuoju telefonu. Šviesolaidinis ir palydovinis internetas. AB "Lietuvos Telekomas". Penki kontinentai. Baltneta. Litnet. Omnitel. Apie "Omni Connect". Bitė. Skynet. Duomenų tiltas. Telelanas. Wizarnet. Delfi. Aiva tinklas. Išvados.

Ištrauka

Internetas, internetas, internetas… Dar visai neseniai jis buvo naujas, toli gražu ne visiems pasiekiamas bei suprantamas dalykas. Šiandien jo vartotojų skaičius nebesustabdomai auga, vis daugiau žmonių pripažįstą jį esant patogiu bendravimo būdu, nuolatos plečiamas jo siūlomų paslaugų tinkle, jis tampa vis populiaresniu informacijos šaltiniu.
Interneto vartojimo tikslai šiandien labai įvairūs: ne tik mokymasis, pirkimas, darbas, bet ir laisvalaikis. Internetas – visą pasaulį apimanti transliavimo priemonė, sudaranti sąlygas informacijos perdavimui, bendradarbiavimui bei sąveikai tarp individų ir jų kompiuterių, nepriklausomai nuo geografiškai apribotos jų buvimo vietos. Šios technologijos atsiradimas atnešė tiesiog revoliucinius pokyčius kompiuterijos be komunikacijų srityje. Internetas, globalus tinklas, "UseNet'as", elektroninis paštas, žinutės, intranetas – visa tai kuria elektroniškai išskaidytą, beveik nuolat vykstančią komunikacijos formą, kuri daugeliui žmonių pakeičia senesnius sąveikos būdus: ne tik paštą, telefoną, faksą, tradiciniu būdu veikiančius televiziją ir radiją, bet kartais net tiesioginį bendravimą. Šiandien internetas ir su juo susijusios technologijos – tai plačiai išvystyta informacinė infrastruktūra, kuri paliečia vos ne kiekvieną mūsų gyvenimo sritį.
Šio referato tikslas yra supažindinti Jus su Lietuvos interneto tiekėjais ir jų teikiamomis paslaugomis. Palyginti jų kainas, privalumus ir trukumus. Aprašant kiekvieną atskirai interneto paslaugų tiekėją pateikti kuo išsamesnę informaciją apie jo atsiradimo istoriją, bei paslaugas, kurias siūlo plačiai visuomenei.

INTERNETO PASLAUGOS.
Šiandien internetas ir su juo susijusios technologijos — tai plačiai išvystyta informacinė infrastruktūra, kuri paliečia vos ne kiekvieną mūsų gyvenimo sritį. Internetas sudaro sąlygas informacijos perdavimui, sąveikai tarp kompiuterių ir jų naudotojų, nepriklausomai nuo geografinės buvimo vietos. Interneto populiarumas įgavo pakankamą pagreitį, jo net nebereikia reklamuoti. Internetas atveria naujas verslo galimybes. Šiandien tiesiog būtina apie savo verslą tinkamai paskelbti internete. Tūkstančiai organizacijų leidžia nemokamai naudoti jų informaciją, siekdamos populiarinti savo veiklą. Kasdien augančios interneto galimybės ir komercinės informacijos paslaugos daro labai didelį poveikį mūsų informacinės visuomenės formavimuisi. Informacinėje visuomenėje išskirtinę reikšmę įgyja žmonių žinios ir kompetencija. Svarbus įrankis šios kompetencijos didinimui yra informacinės ir telekomunikacijų technologijos (ITT), kurios leidžia greitai ir patogiai pasiekti įvairius informacijos šaltinius, atlikti tiek su darbinėmis, tiek su asmeninėmis reikmėmis susijusias veiklas. Pastaruoju metu kompiuterių ir interneto naudojimo apimtys Lietuvoje auga, nors per paskutinius metus augimo tempai sulėtėjo; Lietuvai, kaip ir daugeliui naujų ES narių, interneto prieigos klausimas išlieka labai aktualus (2004 metų pradžioje kompiuteriais naudojosi mažiau negu pusė, internetu — mažiau negu trečdalis šalies gyventojų). Išlieka gana ryški tendencija, kad kompiuteriais ir internetu naudojasi dažniausiai jauni, gaunantys sąlyginai dideles pajamas, gyvenantys didmiesčiuose žmonės. Aiškėja, kad ateityje žmonės, kurie šiuo metu nesinaudoja internetu, gali tapti dar labiau atskirti, kadangi švietimas, naujos technologijos bei politinis procesas vis labiau bus prieinami internautams kurie naudojasi interneto teikiamais privalumais ir paslaugomis: žiniatinkliu, elektroniniu paštu, duomenų saugyklomis, naujienų grupėmis, pokalbiais internetu ir pan. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto referatas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Dydis57.93 KB
Švietimo institucijaKauno ryšininkų mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Interneto paslaugu tiekejai Lietuvoje (3) [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 16 puslapių 
  • Kauno ryšininkų mokykla / 1 Klasė/kursas
  • Vytautas Mikolaitis
Pasidalink su draugais