Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Internetas per kabelinės ir palydovinės TV sistemas

Internetas per kabelinės ir palydovinės TV sistemas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Ryšio su internetu galimybių apžvalga. Prisijungimas prie interneto naudojant TV tinklus. Internetas per kabelinės ir kabelinės-eterinės TV sistemas. Techninė įranga. Kabelinės tv tinklo su duomenų perdavimu struktūra. Kabelinės-eterinės tv tinklo su duomenų perdavimu struktūra. Internetas per palydovinės TV sistemas. Išvados.

Ištrauka

Didėjant informacijos mainų poreikiui, didėja poreikis ir tos informacijos gavimo galimybėms. Iki šiol daugumą informacijos gaudavome per spaudą (laikraščiai, žurnalai, dokumentai ir pan.), radiją bei televiziją. Šiais laikais beveik visą informaciją galima rasti Interneto puslapiuose. Akivaizdu, kad sparčiai didėja gaunamos informacijos kiekiai, o nuo to priklauso ir duomenų perdavimo greitis. Turima omenyje, kad kuo greičiau gauname informaciją tuo ji mums atrodo naudingesnė. Tačiau didėjant informacijos kiekiui, greitis sąlyginai mažėja.
Norint turėti priėjimą prie pasaulinio tinklo, kažkokiu būdu prie jo reikia prisijungti. Tai gali būti tiesioginis ryšys panaudojant kabelius, taip pat dabar paplitęs prisijungimas per telefono linijas. Tačiau telefono linijos neužtikrina labai gero ryšio su Internetu, žinoma, jei informacijos kiekiai nėra dideli, to visiškai pakanka. Tačiau visi norime, kad informacija kompiuterio ekrane, davus tam tikrą užklausą, atsirastų akimirksniu. Norint pasiekti labai didelius informacijos perdavimo greičius geriausia išeitis būtų naudoti optinius ryšio tinklus. Tačiau čia susiduriame su keletu problemų. Viena iš pačių pagrindinių problemų, tai labai didelė tokio tinklo įrengimo kaina. Taip pat tiesti kabelius dideliuose miestuose sudėtinga ir, kaip minėta, per brangu. Optinis tinklas gali būti gerai panaudojamas tik ryšiui su tolimais taškais. Todėl yra ieškoma ir kitų būdų kaip suteikti Interneto ryšį kiekvienam norinčiam. Tiesti naujas ryšių linijas taip pat yra sudėtinga, kadangi tokiu atveju reiktų pašalinti senąsias, o tai nėra taip paprasta. Dėl pastarosios priežasties yra galvojama, kaip efektyviau pritaikyti senąsias ryšio linijas prie dabartinių vartotojų poreikių, bei kaip tomis ryšio linijomis suteikti priėjimą prie Interneto. Turima omenyje, kad senosios ryšio sistemos tai ne tik telefoninės ar specialiai Internetui skirtos linijos, bet ir iki šiol tokiems poreikiams nepritaikytos linijos. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Dydis740.78 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Internetas per kabelines ir palydovines TV sistemas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras / 3 Klasė/kursas
  • prof. hab. dr. S. Štaras
Pasidalink su draugais