Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Valstybės tarnautojų mokymasis ir kvalifikacijos kėlimas

Valstybės tarnautojų mokymasis ir kvalifikacijos kėlimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti valstybės tarnautojų mokymąsi ir kvalifikacijos kėlimą. Valstybės tarnautojų kvalifikacijos kėlimo ir mokymosi sąvokos. Valstybės tarnautojų mokymosi ir kvalifikacijos kėlimo teisinio reguliavimo raida. Valstybės tarnautojų mokymosi rūšys. Valstybės tarnautojų mokymo 2007–2010 m. strategija. Mokymosi programos Lietuvoje. Valstybės tarnautojų mokymo finansavimas ir organizavimas. Išvados.

Ištrauka

Lietuvos Respublika, tapusi Europos Sąjungos nare prisiėmė ir didžiulę atsakomybę išlaikyti save konkurencingoje aplinkoje, kelti ekonominius ir politinius efektyvumo rodiklius, bei užsirekomenduoti save kaip lygiavertį partnerį Europos reikaluose. Taigi visų pirma privaloma puiki viešojo administravimo sistema, kuri įgyvendina išsikeltus uždavinius šalies viduje ir išorėje. Taigi valstybės tarnautojai užima itin svarbų vaidmenį, jie privalo nuolat tobulėti ir siekti naujausių žinių savo darbo srityje. Valstybės tarnautojų mokymas nemažiau svarbus už atliekamą jų darbą. Efektyvų, skaidrų ir profesionalų viešą administravimą užtikrinantieji žmonės, vykdantys reformas ir įgyvendinantys numatytus valstybės tikslus ir uždavinius, turi būti ne tik kvalifikuoti, bet ir nuolatos lavinantys šiuolaikinius poreikius atitinančius įgūdžius, vystantys gebėjimus veiksmingai naudoti žinias besikeičiančioje aplinkoje ir priimantys vis naujus valstybės tarnybai keliamus permainų iššūkius.
Integruojantis Europoje yra didžiulė būtinybė dindinti valstybės tarnautojų administracinius gebėjimus, tikslingai panaudoti Europos Sąjungos struktūrinę paramą. Privaloma formuoti valstybės tarnyboje naują organizacinę elgseną, atitinkančią naujausius pasaulinius administravimo standartus. Paramos lėšų formavimo ir panaudojimo efektyvumas priklauso nuo šioje srityje dirbančių valstybės tarnautojų gebėjimų ir kvalifikacijos. Būtinybė efektyviai dalyvauti Europos Sąjungos sprendimų priėmimo procese, atstovaujant Lietuvos interesus, bei tinkamai ir laiku įgyvendinti Europos Sąjungos sprendimus lemia naujų žinių, gebėjimų ir įgūdžių poreikį.
Lietuvoje, kaip ir kitose Europos Sąjungos valstybėse, yra sukurtas valstybės tarnautojų mokymo sistemos teisinis reguliavimas bei mokymo planavimo, finansavimo ir kokybės priežiūros tvarka.

Darbo tikslas: išanalizuoti valstybės tarnautojų mokymąsi ir kvalifikacijos kėlimą.
Darbo uždaviniai:
1. Aptarti valstybės tarnautojų mokymosi ir kvalifikacijos kėlimo sąvokas;
2. Apžvelgti valstybės tarnautojų mokymosi ir kvalifikacijos kėlimo teisinio reguliavimo raidą;
3. Aptarti valstybės tarnautojų mokymosi rūšis;
4. Analizuoti valstybės tarnautojų mokymo 2007 – 2010 m. strategiją;
5. Nustatyti mokymosi programas Lietuvoje;
6. Išnagrinėti valstybės tarnautojų mokymo finansavimą ir organizavimą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasViešojo administravimo kursinis darbas
KategorijaViešasis administravimas
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Dydis38.66 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Valstybes tarnautoju mokymasis ir kvalifikacijos kelimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Žilinskas
Pasidalink su draugais