Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Viešasis administravimas>Organizacijos vizija, misija, tikslai

Organizacijos vizija, misija, tikslai

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įžanga. Strategijos tikslinė orientacija. Organizacijos vizija. Organizacijos misija. Organizacijos tikslai. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikinei visuomenei būdingas dinamiškumas, nuolatinis kitimas, kuris turi didelės įtakos priimamiems sprendimams. Tam, kad sprendimai būtų sėkmingi juos reikia priimti atsakingai, kiek įmanoma intensyviau išnaudojant intelektualinius bei kitus resursus. Taigi organizacijos turėtų daug dėmesio skirti aplinkos analizei bei ateities numatymui ir žinoma visa tai pritaikyti savo veikloje tam, kad organizacija kistu kartu su aplinka, tuomet ir veikla bus sėkminga.
Organizacijos strategijos kūrimas yra sudėtingas ir daug darbo reikalaujantis procesas. Jame didelės reikšmės turi tikslinė orientacija, kurią ir sudaro organizacijos tikslai, misija ir vizija. Taigi šio darbo tikslas ir yra atskleisti organizacijos tikslų, misijos bei vizijos esmę, aptarti tikslinę orientaciją. Taip pat išsiaiškinti viso šito svarbą organizacijos veiklai, bei atskleisti pagrindinius aspektus į kuriuos derėtų atsižvelgti kuriant organizacijos strategiją.
Taigi referato pirmojoje dalyje apžvelgiama tikslinė orientacija, kuriai nemažai įtakos turi tokie veiksniai kaip kokybė, technologijos bei inovacijos. Visi šie veiksniai tarpusavyje glaudžiai susiję, bet daugiausia dėmesio referate skiriama kokybei, kuri turi didelės įtakos sėkmingai organizacijos veiklai.
Toliau aptariama organizacijos vizija, misija ir tikslai. Nagrinėjami tokie klausimai: kokia turėtų būti vizija, misija, tikslai? Kokios tikslingumo priežastys? Į kokius kriterijus kuriant viziją, misiją, tikslus derėtų atsižvelgti?
Darbas parašytas remiantis strateginio valdymo vadovėliais, taip pat remiantis kitais šaltiniais susijusiais su strateginiu valdymu. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasViešojo administravimo referatas
KategorijaViešasis administravimas
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Dydis18.75 KB
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
FakultetasPolitikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word mizija vizija tikslai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • Mykolo Romerio Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Bakauskas
Pasidalink su draugais