Išplėstinė paieška
 
 
 

WAP saugumas

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

WAP aplinkos analizė. Įvadas. WAP. Kas tai WAP? Kam jis reikalingas? WAP- naršyklė. WAP-resursai. Akimirksnis priėjimas: bevielio ryšio nauja paradigma. Efektyvus brangių resursų naudojimas. Duomenų perdavimo greitis- ne problema. WAP sujungia Internetą ir mobilųjį telefoną. WAP ir Internetas. WAP ir WWW palyginimas. Nepriklausomybė nuo naršyklės. Operacinis suderinamumas. Saugumas. Tako WAP. Omnitel WAP. Silpnosios WAP vietos. Saugumo kritika. WAP saugumo sprendimai. Saugus WAP naudojimas. WAP saugumo komponentės. Saugumo kanalas. WAP tarpas. Taikomojo lygio saugumas. Bevielio perdavimo saugumo sluoksnis (Wireless Transport Layer Security (WTLS)). WTLS savybės. WAP versijos ir jų saugumas. WAP 1.1 saugumas. WAP 1.2 saugumas. WAP 1.3 saugumas. WAP 2.0 saugumas. WAP 2.0 architektūra. WAP versijų palyginimas. Autentifikavimas. Autentifikavimas naudojant MSISDN. Autentifikavimas naudojant RSA SecurID. Autentifikavimas naudojant kliento PKI infrastruktūrą. Išvados.

Ištrauka

Kiekviena didelė kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Daug telekomunikacijų pramonės lyderių yra įsitikinę, kad pirmasis žingsnis į bevielį tinklą yra techninių specifikacijų rinkinys WAP (Wireless Application Protocol – bevielių taikymų protokolas).
Internetas ir mobilusis ryšis – tai pagrindinis šiuolaikinės ekonomikos variklis. Internetas yra didžiulė biblioteka pasaulyje, globalus komunikacinis tinklas, bendradarbiavimo aplinka, o mobilusis ryšis užtikrina natūraliausią darbo būdą – be mobiliųjų apribojimų, pririštų prie stacionarinių ryšių priemonių. WAP protokolas, kuris yra standartiniu "de-faktu", apjungia Internetą ir mobilųjį ryšį, aprūpina priėmimu prie informacijos ir paslaugų bet kokių laiko momentu, bet kokioje vietoje, iš bet kurio aparato ir bet kokia ryšimi. Tai pagreitina mobiliosios informacinės bendrijos kūrimą, kurijoje priėjimas prie Interneto suteikia naujas galimybes ir spalvina kasdienę žmonių gyvenimą.
WAP protokolas buvo sukurtas formatu, optimizuotų mobiliems telefonams. Be to, WAP-paslaugos ir WAP- priedai gali būti perduodami bet kokiuose tinkluose – kaip jau egzistuojančiuose taip ir busimuose. WAP- kontento komutacinių paketų perdavimas tinkluose aprūpina jo optimalų vartotojų suvokimą. Tokioje aplinkoje abonentas gali gauti akimirksnį priėjimą prie WAP-paslaugų.
Šiuolaikinės technologijos atveria verslui neribotas galimybes, bet kartu įneša daug pokyčių. Elektroninės autentifikavimo ir parašų generavimo modulis skirtas ,pvz. internetinio banko klientams, autentifikuoti ir elektroniniams parašams generuoti. Elektroninės autentifikavimo ir parašų generavimo modulis gali būti pritaikytas ir kitiems uždaviniams, reikalaujantiems vartotojų autentifikavimo bei elektroninių parašų. Kartu gali būti derinami kiti mūsų sukurti programiniai kriptografiniai ir elektroninių parašų generavimo sprendimai. WAP bankininkystės modulis - WAP vartotojo sąsaja banko klientams, turintiems mobiliuosius telefonus su WAP naršykle. Banko klientai gali susižinoti savo sąskaitų likučius, valiutų kursus, atlikti kai kurias kitas operacijas.
Saugumas, tai vienas iš svarbiausių uždavinių, WAP protokole. Tik tada, kai klientų duomenys yra saugūs ir tam užtikrinti imamasi visų įmanomų priemonių, galime garantuoti, kad klientai pasitikės sistema. Saugumas, tai nuolat kintantis laike procesas šiandieniame IT pasaulyje. Bendras kompiuterinės sistemos ir kompiuterinio tinklo saugumo didinimas reikalauja nepaprastai daug pastangų ir tuo pačiu reikalauja, kad technologija neužgožtų vartojimo paprastumo. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai21
Dydis783.84 KB
AutoriusMaja
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai0 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word WAP saugumas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Vytauto Didžiojo Universitetas / 4 Klasė/kursas
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą