Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Informatika>Internetas>Internetinio ryšio apsaugos serveris

Internetinio ryšio apsaugos serveris

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Literatūros apžvalga. Kompiuterinio tinklo projektavimas, įrangos diegimas. Kompiuterinių tinklų saugumas. Saugumo auditas. Tęstinumas. Projektinė dalis. Informacijos apsaugos sistemų diegimo organizacijose parinkimo principai. Techninė įranga. Programinė įranga. Nuotolinio gamybos procesų stebėjimo ir valdymo sistemos projektas. Bendras supratimas. Funkcinės schemos projektas.

Ištrauka

Naujoji visuomenė, kuri dabar pakeičia buvusią industrinę išsivysčiusiose šalyse ir kuri dažnai vadinama informacine arba vėlyvąja moderniąja visuomene, yra labai dinamiška, nuolat kintanti. Norint joje gyventi saugiai ir patogiai, būtina mokėti naudotis tokiomis naujausiomis informacijos kaupimo ir perdavimo technologijomis kaip internetas. Šis tinklas atveria naujas galimybes ne tik verslui, bet ir asmenybės ugdymui, profesinės kvalifikacijos tobulinimui, bendravimui. Tai informacinės visuomenės narių profesinės veiklos ir savišvietos priemonė ir vienas būtiniausių įrankių, įgyvendinant svarbiausią tos visuomenės principą - nuolatinio mokymosi, nenutrūkstančio visą gyvenimą, principą.
Pasaulinis kompiuterinis tinklas – internetas yra bene sparčiausiai besiplėtojanti technikos bei verslo sritis. Todėl dauguma įmonių bei organizacijų nebegali įsivaizduoti savo veiklos be kompiuterio, o vėliau ir be interneto. Tuomet susiduriama su problema- kaip prisijungti prie šio tinklo? Pirmiausia reikėtų apgalvoti, koks prisijungimo būdas geriausiai tenkintų iškilusius poreikius, o paskui prasideda tinkamo interneto paslaugų tiekėjo (IPT) paieškos. Didelės organizacijos renkasi galbūt brangesnius, bet joms tinkamesnius būdus, o eilinis vartotojas stengiasi išspręsti poreikio patenkinimo problemą apsiribodamas kuo mažesnėm išlaidom. Būtent jis susiduria su tokiais klausimais: kaip pačiam prisijungti prie tinklo?
Šiuo metu kai internetas tampa labai svarbiu informacijos laikymo bei paieškos ištekliumi, norėčiau aptarti šią eilinio vartotojo problemą - kaip prisijungti? Mano darbo uždavinys – apžvelgti prisijungimo galimybes bei pasigilinti į kai kurių iš jų įgyvendinimą. Tačiau nesiekiu aptarti visų įmanomų prisijungimo būdų. Tikslas – suprojektuoti internetinės nuotolinio gamybos procesų stebėjimo ir valdymo sistemos perduodamų duomenų apsaugą, pasitelkiant informacijos šaltinių analizės tyrimo metodą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInterneto kursinis darbas
KategorijaInformatika >  Internetas
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Dydis90.18 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Internetinio rysio apsaugos serveris [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais