Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Istorija>Visuotinė istorija>Michailas Gorbačiovas (2)

Michailas Gorbačiovas (2)

Aprašymas

PowerPoint pristatymas. Biografija. Perestroika. Glasnost. Ekonomika. Vidaus politika. Užsienio politika . Rusijos pučas. SSRS žlugimas. M. Gorbačiovo nuopelnai vadovaujant. Klausimai.

Ištrauka

1985- 1991 m. valdė TSRS.
Gorbačiovas gimė Privolnoe kaime, Pietų Rusijoje, puikiai mokėsi mokykloje, penkiolikos metų įstojo į komjaunimą (jaunųjų komunistų sąjungą), ketverius metus dirbo kombainininku. Įstojęs į universitetą studijavo teisę. Ten 1952 m. jis tapo komunistų partijos nariu ir sutiko savo būsimą žmoną Raisą Maksimovną Totorenko. Jie susituokė netrukus po universiteto baigimo ir susilaukė vieno vaiko, Irinos. Gavęs teisininko laipsnį, Gorbačiovas grįžo į Stavropolį ir ėmė kopti karjeros laiptais.
1970 m. jis tapo Pirmuoju Stavropolio krašto partijos komiteto sekretoriumi,o kitais metais buvo paskirtas komunistų partijos Centro komiteto nariu.
1978 m. jis buvo ypač paaukštintas – persikėlė į Maskvą ir užėmė Centro komiteto Žemės ūkio departamento sekretoriaus postą.
1980 m. tapo PB (politbiuro) nariu.
1985 m. gegužės 11 d. mirus Černenkai, Gorbačiovas jau kitą dieną buvo paskirtas pakeisti jį kaip Generalinis Sekretorius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVisuotinės istorijos pristatymas
KategorijaIstorija >  Visuotinė istorija
TipasPristatymai
Apimtis11 skaidrių
Dydis5.04 MB
Švietimo institucijaVilniaus Žirmūnų gimnazija
Failo pavadinimasMicrosoft PowerPoint Michailas Gorbaciovas [speros.lt].ppt
 
  • Pristatymai
  • 11 skaidrių
  • Vilniaus Žirmūnų gimnazija / 2 Klasė/kursas
  • R. Šilinskienė
Pasidalink su draugais