Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Medicina>Ligos ir traumos>Nervinė bulimija (2)

Nervinė bulimija (2)

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Klinikinė psichologija. Namų darbas: Psichopotologijos įvaizdis internete. Tema: Nervinė bulimija. Įvadas. Nervinė bulimija. Diagnozuojama pasireiškus šiems požymiams. Veiksniai, kurie leidžia tikėtis geresnių sveikimo rezultatų. Persivalgymo priepuolių priežastys.

Ištrauka

Pastaruoju metu Lietuvoje kelis kartus padaugėję valgymo sutrikimų atvejai ( Poviliūnienė) rodo, kad socialinė situacija ir mūsų šalyje yra nepalanki, daug žmonių ( ypač merginų ir moterų ) be pagrindo nerimauja dėl savo kūno ir jo apimčių. Kūno kaip atskiro objekto kaita yra susijusi ne tik su sudėtingais- fiziologiniais mechanizmais, bet ir su iki šiol nevisiškai ištirtomis psichologinėmis problemomis. Norint išvengti ar sušvelninti skaudžias pasekmes, susijusias su tokiomis ligomis kaip: (nervinė anoreksija ir nervinė bulimija), kūno dismorfija (klaidingu arba perdėtu įsitikinimu, kad kūnas arba tam tikra jo dalis turi trūkumų) būtina analyzuoti šią problemą.
Temos pasirinkimą nulėmė tai, kad savo kursiniame darbe, nagrinėjau šią problemą, bei bakalauriniame ši tema man bus aktuali. Todėl įdomu, buvo panagrinėti ją plačiau ir kaip šis sutrikimas atskleidžiamas internete, kokią informaciją rasčiau internete, jei norėčiau padėti žmogui sergančiam nervine bulimija.
Internetinių šaltinių duomenimis. Naudojami raktiniai žodžiai: kaip galėčiau padėti žmogui sergančiam nervine bulimija

Nervinė bulimija – tai valgymo sutrikimas, pasireiškiantis pakartotinais persivalgymo priepuoliais ir po jų sekančiu kompensaciniu elgesiu (dirbtinai sukeltas vėmimas, vidurius laisvinamųjų vaistų, arbatų, diuretikų vartojimas, badavimas, dieta, intensyvus sportavimas). Ryšku išskirtinis susirūpinimas dėl kūno svorio. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasLigų ir traumų namų darbas
KategorijaMedicina >  Ligos ir traumos
TipasNamų darbai
Apimtis9 puslapiai 
Dydis93.16 KB
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Nervine bulimija (2) [speros.lt].doc
 
  • Namų darbai
  • 9 puslapiai 
  • Vytauto Didžiojo Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Aistė Pranckevičienė
Pasidalink su draugais