Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Medicina>Slauga>Terapinė slauga

Terapinė slauga

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Dokumentiniai duomenys. Diagnozė: I21 Ūmus miokardo infarktas. Nusiskundimai. Žinios apie ligą (simptomų atsiradimo pradžia, reakcija į gydymą). Gyvenimo darbo ir alerginė anamnezė. Stebėjimas. Tyrimų planas. Gydymo planas. Medikamentinis gydymas. Slaugytojos veiksmai paruošiant ligonį tyrimams (procedūroms) ir gydant. Gyvybinių veiklų vertinimas. Kvėpavimo gyvybinė veikla. Judėjimo gyvybinė veikla. Tuštinimosi gyvybinė veikla. Šlapinimosi gyvybinė veikla. Asmens švarinimasis ir rengimasis. Valgymo ir gėrimo gyvybinė veikla. Saugios aplinkos palaikymas. Bendravimas. Kūno temperatūros reguliavimas. Darbas ir žaidimai (laisvalaikis). Miegas. Slaugos planas. Pacientės mokymas.

Ištrauka

Ligonė skundėsi: skausmu už krūtinkaulio, spaudžiančio pobūdžio, didelio intensyvumo, plintančio į kairę ranką,nugarą, po mentėmis, ties stuburu. Aptirpo kairiosios rankos pirštai., skausmas prasidėjo staiga ,nuo nitroglicerino nepraeina,lydimas skausmas oro trūkumu,galvos svaigimu, bendru silpnumu, alpimo epizodais.
Žinios apie ligą (simptomų atsiradimo pradžia, reakcija į gydymą):
2010-11-03 ryte apie 5 valandą pacientė pasijuto labai blogai ,jautė didelį skausmą už krūtinkaulio ,skausmas buvo, spaudžiančio pobūdžio, didelio intensyvumo, plintančio į kairę ranką,nugarą, aptemo akyse, dėl ūminio Miokardo infarkto stacionarizuota į Marijampolės ligoninę, atlikta trombolizė su alteplaze 90mg..Tolimesniam gydimui reanimobiliu pervešta į KMUK Kardiologijos intensyvios terapijos skyrių.Gydymo eigoje įvykę komplikacijos:kardiopatija,ŠRS,Ritmo sutrikimo data 2010-11-06 1900 .Prieširdžių virpėjimas tachisistolonis pasikartojantis.Ritmas buvo atstatytas vaistais (amiodaronas) ...

Rašto darbo duomenys
DalykasSlaugos namų darbas
KategorijaMedicina >  Slauga
TipasNamų darbai
Apimtis15 puslapių 
Dydis32.47 KB
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasSveikatos priežiūros fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Terapine slauga [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 15 puslapių 
  • Kauno kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Kuzminskienė
Pasidalink su draugais