Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Teisė>Civilinė teisė>Viešųjų sutarčių sudarymo ypatumai

Viešųjų sutarčių sudarymo ypatumai

  
 
 
12345678
Aprašymas

Įvadas. Sutarties reikšmė ir jos samprata. Sutarčių sudarymo tvarka. Sutarčių rūšys. Viešoji sutartis ir jos šalys. Viešųjų sutarčių sudarymo ypatumai. Išvados.

Ištrauka

Prieš pradedama atskleisti " Viešųjų sutarčių sudarymo ypatumai" temą, šiame darbe visu pirma norėčiau pakalbėti bendrai apie tai kas yra sutartis, kaip dažnai gyvenime tenka su jomis susudurti, kokią reikšmę ji turi Civilinėje Teisėje.
Viešųjų sutarčių sudarymo ypatumai

Tikslas - Nurodyti bendrąją sutarties sampratą ir reikšmę; kokios yra sutarčių rūšys; tai pat būdus kuriais sudaromos sutartys; išskirti viešąją sutartį ir jos šalis; atskleisti viešųjų sutarčių sudarymo ypatumus. 
Sutartis yra viena reikšmingausių priemonių jos šalių tam tikriems interesams suderinti.Sutartimis yra įforminami turtiniai ir kai kurie neturtiniai fizinių asmenų, juridinių asmenų bei fizinių ir juridinių asmenų santykiai. Tai pagrindinė prekinių-piniginių santykių teisinė forma. Dažniausiai sutartys sudaromos civilinėms teisėms ir pareigoms nustatyti , tačiau rečiau – joms pakeisti arba nutraukti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasCivilinės teisės namų darbas
KategorijaTeisė >  Civilinė teisė
TipasNamų darbai
Apimtis7 puslapiai 
Dydis26.79 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Viesuju sutarciu sudarymo ypatumai [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 7 puslapiai 
  • Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla / 2 Klasė/kursas
  • Laura Beinoriene
Pasidalink su draugais